سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از خبرگزاری مهر بیژن ترابیان در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته میوه تنظیم بازاری شب عید در شهرستان نهاوند در ۶ مرکز توزیع می‌شود.

وی بازار روز، میدان بسیج، میدان عارف، میدان پای قلعه، ابتدای شهرک شهید حیدری و میدان امام خمینی (ره) را مراکز در نظر گرفته‌شده عنوان کرد و گفت: در این مراکز قیمت هر کیلوگرم پرتقال ۴ هزار تومان و قیمت هر کیلو گرم سیب نیز ۶ هزار تومان است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند با اشاره به انجام ۳۲۰۰ مورد بازرسی از اماکن صنفی نهاوند گفت: در این بازرسی‌ها تعداد یک هزار و ۱۷۹ فقره پرونده تشکیل و بیش از ۹۵ درصد پرونده‌های تشکیل‌شده منجر به جریمه و صدور رأی شد.

وی گفت: از آغاز اسفندماه سال جاری تاکنون ۱۷ مورد گشت مشترک با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه‌های اجرایی از اماکن اقامتی و رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا انجام و دو مورد به دلیل تخلفات بهداشتی و تهدید علیه سلامت عمومی پلمب شده‌اند.

ترابیان با تأکید بر اینکه از مجموع پرونده‌های تخلفات در تعزیرات حکومتی استان بیش از ۳۷ درصد متعلق به شهرستان نهاوند بوده است، اظهار کرد: تاکنون ۲۳ پرونده احتکار و اختفا و عرضه خارج از شبکه تشکیل و متخلفان به پرداخت بیش از ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان جریمه محکوم و اعمال قانون شده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت اکیپ‌های مشترک بازرسی با حضور اداره صمت، تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت، دامپزشکی و اصناف، گفت: در ایام نوروز واحدهای بازرسی شهرستان نهاوند از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، مراکز اقامتی، رستوران‌ها و غیره بازرسی مستمر خواهند داشت و با هرگونه تخلف به‌صورت جدی برخورد خواهند کرد.

ترابیان گفت: در ایام نوروز ۴۴ واحد نانوایی و ۳۵ واحد خدمات خودرویی برای رفاه حال شهروندان، مسافران و گردشگران فعال خواهند بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location