سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از خبرگزاری خانه ملت، دکتر بهرام نیا در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 20 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی با اشاره به عدم حضور وزرا در مجلس برای ارائه گزارش در خصوص وقوع سیل در بیش از 20 استان کشور، گفت: اگرچه قرار بود وزرا برای ارائه گزارش در خصوص سیل به مجلس بیایند اما متاسفانه تاکنون این اتفاق نیفتاده به همین دلیل حضور وزرا و مسئولان دولتی در مجلس به یکی از مطالبات جدی نمایندگان تبدیل شده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: سراب گاماسیاب در شهرستان نهاوند منبع و سرچشمه رود کرخه بوده است لذا در مقیاس ملی و جهانی بیشترین بارش مربوط به نهاوند بود به همین دلیل راه های مواصلاتی بیش از 22 منطقه در این شهرستان به علت رانش کوه و زمین مسدود شده و آسیب جدی دیده اند.

وی اضافه کرد: نزدیک به 150 میلیارد تومان نیز به شهرستان خسارت وارد شده است اما به دلیل نجابت مردم و عدم پاسخگویی برخی مسئولان، مردم این شهرستان اکنون در شرایط بحرانی قرار دارند لذا درخواست یاری بیشتر از مسئولان دارم.

"دکتر بهرام نیا" افزود:در نهایت از مدیریت ستاد بحران شهرستان نهاوند بخاطر اقدام پیشگیرانه و موثر در این رابطه تشکر می کنم.

بنابراین گزارش دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر "دکتر بهرام نیا" در رابطه با عدم حضور وزرا در مجلس، گفت: دولت در رابطه با چرایی عدم حضور وزرا در خانه ملت به مجلس نامه زده و گفته بودند؛ حوادث خوزستان حساس است به همین دلیل در این استان جلسه اضطراری گذاشته اند و بابت عدم حضور در مجلس عذرخواهی کردند اما حضور در جلسه بعدی مجلس از آن ها درخواست شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location