سرخط خبرها

سرهنگ پاسدار حسن مرادی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه تقدیر و تشکر بابت انعکاس اخبار شهرستان درباره وظیفه رسانه گفت: همه مردم ما بسیجی هستند اما با توجه به اینکه شما عزیزان عنوان بسیج رسانه را مانند لوگوی بسیج دارید باید الگوی واقعی یک بسیجی باشید و در بحث شفاف سازی و اطلاع رسانی درست و دقیق کار کنید ،کار دشواری پیش روی شماست.

وی افزود: خبرنگاران طلایه داران عرصه اطلاع رسانی شفاف در سطح جامعه هستند و به نوعی افسران جنگ نرم هستند و قطعاً در مسیری که گام بر می دارید ناملایمات هم می بینید و این ناملایمتی ها نباید به رسالت شما خدشه ای وارد کند و باید با تمام توان اطلاع رسانی شفاف و بیان حرف های مردم را اولویت کار قرار دهید.
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اظهار داشت : وظیفه رسانه در جهت شفاف سازی و اطلاع رسانی دولت به مردم بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و امروز رسانه ها باید در راستای اطلاع رسانی و خدمات مسئولان و نقد عملکرد آنها قدم بردارند و این کار بسیار سخت است چرا که ممکن است مورد واکنش قرار گیرند.
وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه افسران جنگ نرم هستند؛ گفت: دشمن در سال گذشته به دنبال اختلاف افکنی میان مردم و مسئولین بوده و وظیفه اصحاب رسانه حفظ وحدت و انسجام ملی است و امروز همه مردم و مسئولین ما این وحدت و انسجام خود را نشان دادند و به دشمنان فهماند که همه ما پاسداران انقلاب اسلامی هستیم .
سرهنگ مرادی در ادامه بیان کرد: هدف دشمنان نظام و انقلاب محک زدن اعتقاد مردم و مسئولین با نهادهای انقلابی است که در این بین رسالت سپاه و بسیج سنگین‌تر است البته سپاه و بسیج همواره در کنار سایر نیروهای انقلابی ایفای نقش کرده است.
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با توجه به مکر و حیله دشمنان و با بیان اینکه دشمن با تروریست خواندن سپاه به دنبال محک زدن مردم و مسئولین است، گفت: تا زمانی که انقلاب اسلامی وجود دارد دشمنی هست و تا زمانی هم که انقلاب اسلامی وجود دارد سپاه با تمام توان و قدرت انجام وظیفه می‌کند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد : محتواها ومطالبی که به درد انقلاب می خورد را اشاعه دهید آگاهی نسبت به مخاطبین داشته باشید و اطلاع رسانی ها دقیق باشد.
ورودی در خاتمه به نقش مهم رسانه ها در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت :رسانه‌ها باید چند موضوع را در دستور کار خود قرار دهند ؛دچار انفعال و سرخوردگی در کار نشوند ، بار کرامت انسانی و اخلاق رسانه ای را در اطلاع رسانی رعایت کنند ،نسبت به انقلاب اسلامی حساسیت خاصی داشته باشند ، وحدت و انسجام اسلامی را حفظ کنند، با تمام وجود از انقلاب اسلامی دفاع کنند و به مکرو حیله های دشمنان توجه ویژه داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location