سرخط خبرها

خدمت به خلق در سایه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیقی است که خداوند متعال نصیب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرموده است .

درود بی پایان خداوند بزرگ بر تک تک شما مردم که در همه عرصه های وفاداری به اسلام عزیز و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی، همچون راست قامتان و رادمردان تاریخ اسلام درخشیدید.

طی روزهای اخیر با توجه به تقارن سالروز ولادت بزرگ پاسدار اسلام، حضرت امام حسین(ع) که موسوم است به روز پاسدار ، و اقدام خصمانه و نابخردانه رئیس جمهور آمریکا و سران استکبار بر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، مورد عنایت و محبت خیل مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان نهاوند و مدیران و مسئولان دلسوز این شهرستان قرار گرفتیم .

لذا بر خود لازم میدانم از امت حزب ا... نهاوند ، امام جمعه محترم و فرماندارگرامی ،نماینده پرتلاش ، اعضای شورای محترم تأمین ، روحانیت معظم ، روسا و مدیران ادارات و نهادهای دولتی ، حوزه علمیه ، دانشگاه ، خانواده های معظم شهدا ، اصحاب محترم رسانه ، بسیجیان سلحشور و همه اقشار مردم که حضوراً یا از طریق پیام اظهار لطف کرده و خادمین امت و ولایت را در سپاه ناحیه نهاوند مورد عنایت و محبت قرار داده اند و با این نهاد انقلابی اعلام همدلی و همبستگی نموده و اقدام دولت آمریکا را محکوم کرده اند ، تشکر و سپاسگذاری نمایم .

از خداوند منان توفیق روز افزون و سلامتی و سعادت برای همگان مسئلت دارم .

 

سرهنگ پاسدار حسن مرادی
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند
۲۴ فروردین ماه ۹۸

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location