سرخط خبرها

: فرمانده سپاه نهاوند خبر داد

به گزارش فریاد نهاوند سرهنگ حسن مرادی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با اشاره به حضور چشمگیر مردم در عرصه های مختلف کشور گفت : از ابتدای سال ۹۸ که مناطق مختلفی دچار سیل و خسارت شدند ، مردم قدردان و خیّر نهاوند نیز پای کار آمدند و در کمک رسانی به این مناطق دریغ نکردند .

مرادی افزود : ارزش ریالی کمک های جمع آوری شده تا کنون ۱،۰۲۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان بصورت نقدی و غیر نقدی بوده که از این مقدار ۱۲۰ میلیون توان نقدی و مابقی بصورت اجناس غیر نقد بوده است .

حسن مرادی اظهار داشت : این کمک ها در قالب ۱۰ مرحله توسط ۲۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین به مناطق سیل زده ارسال شده و با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با مسئولین استان لرستان ۳ محموله از این مراحل به صورت مستقیم به این استان ارسال گردیدند .

فرمانده سپاه نهاوند اضافه کرد روز گذشته نیز محموله بزرگی توسط مسجد شهید حیدری و مسجد محمدیه جمع‌آوری و توسط ۹ دستگاه خودروی سنگین ارسال گردید .

مرادی ابراز داشت : در آینده طرح هر مسجد یک خانه اجرا خواهد شد و هر مسجد متولی ساخت یک واحد مسکونی برای سیل زدگان خسارت دیده خواهد شد . ان‌شالله با شروع این طرح تلاش خواهیم کرد در جبران خسارات وارده به مردم و ساخت خانه های ویران شده بهترین عملکرد را داشته باشیم .

وی در پایان با تقدیر و تشکر از ائمه جمعه و جماعات ، مسئولین و مدیران شهرستان ، هیئات امنای مساجد ، پایگاه های مقاومت بسیج و همه مردم نوع دوست نهاوند از حضور همه جانبه و تلاش آنها در جمع آوری این کمک ها قدردانی کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location