سرخط خبرها

معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از پروژه های شهرستان ملایر گفت: امیدواریم با بازدید امروز بتوانیم روند اجرایی این طرح ها بویژه چهارخطه نهاوند - آورزمان - ملایر و احداث باند دوم این محدوده و تبدیل آنها به بزرگراه را سرعت بخشیم.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،" دکتر خیراله خادمی" در جریان این بازدید اظهار داشت: در این بازدید مقرر شد برای رفع معارضین محور ملایر – توره و همچنین طلب پیمانکار تخصیص لازم صورت پذیرد.

دکتر خادمی گفت: در سه محور متنهی به ملایر طرح های بزرگراهی در حال انجام است و برای چهارخطه نهاوند به آورزمان و ملایر نیز امسال ردیف اعتباری آن مصوب شده است که امیدواریم هرچه سریعتر عملیات اجرایی آن آغاز شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان نیز عنوان کرد: 22 کیلومتر از مسیر چهارخطه نهاوند به آورزمان و ملایر به سمت ملایر پیمان سپاری شده است علاوه بر آن ،8 کیلومتر از سمت نهاوند آغاز و 3 کیلومتر افتتاح شده است و 3 کیلومتر از 5 کیلومتر در دست اجرا نیز آماده آسفالت می باشد.

مهندس حسن ربانی ارشد در رابطه با مسیر ملایر- توره گفت: 3 کیلومتر از چهارخطه این مسیر به دلیل مطالبات معارضان و مالکان این محور باقی مانده است که طبق قول مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی مقرر شد تخصیص مورد نیاز برای حل این مشکل پرداخت و امسال طرح احداث چهارخطه ملایر- توره تکمیل شود.

وی خاطرنشان ساخت : برای احداث میدان به صورت ایمن و مورد تایید کمیسیون اجرایی و ایمنی استان در محور جوکار به تویسرکان در محدوده روستای حسین آباد شاملو اعتبار مورد نیاز تامین و عقد قرار داده شده است که امید است با تایید مسائل فنی در شورا ها و کمیسیون های مربوطه و با تخصیص به موقع عملیات اجرایی با سرعت ادامه یابد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location