سرخط خبرها

: امام‌جمعه نهاوند:

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از مهر امام‌جمعه نهاوند بابیان اینکه فضای مجازی مروج بی‌بندوباری شده است، گفت: مسئولان ساماندهی این فضا را در دستور کار قرار دهند.

حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز سیاسی-عبادی جمعه نهاوند با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، گفت: اگر انسان یک ماه را مراقبت کند و زبان، چشمان، شکم و اعضا و جوارح خود را از گناه حفظ کند از همه گناهان پاک می‌شود که امیدواریم بتوانیم از این فرصت برای دنیا و آخرت استفاده کنیم.

وی با اشاره به آیه ۱۵۵ سوره انعام گفت: در این آیه می‌فرماید که قرآن کتابی با برکت است که در شب قدر نازل‌شده که اگر ما از قرآن تبعیت کرده و به وظایف خود عمل کنیم و از خدا بترسیم اهل رستگاری و سعادت ابدی می‌شویم.

وی در ادامه با اشاره به رهنمود امام خمینی (ره) در رابطه با آمریکا گفت: جهالت است اگر کسی فکر کند آمریکا یک‌قدم به نفع ما بر می‌دارد، آمریکا دشمن است و نمی‌شود از آن انتظار سلام‌وصلوات داشت و معلوم است و عقل هم همین را می‌گوید

حجت‌الاسلام مغیثی با تأکید بر اینکه آمریکا دشمن بوده و هست و اعتمادی به آمریکا نبوده و نخواهد بود، گفت: مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود فرمودند که حق را با ایستادگی باید از دشمن گرفت نه با التماس کمااینکه هرگاه در موضع ضعف قرار گرفتیم و به آمریکا و اروپا التماس کردیم این‌ها پر رو شدند، اما هرگاه قاطع ایستادیم آن‌ها عقب‌نشینی کردند و این اصل مسلم در برخورد با دشمنانی است که نه خدا را می‌شناسند و نه وجدان بشری دارند.

وی اظهار کرد: اگر در برابر حمله یک سگ فرار کنی قطعاً به دنبال انسان خواهد آمد اما اگر بایستی دیگر جرأت حمله کردن ندارد، لذا آمریکا نیز خوی سگی دارد.

امام‌جمعه نهاوند با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری به تربیت جوانان انقلابی، گفت: امروز سند تحول بنیادین در آموزش‌وپرورش به درد انقلاب می‌خورد نه سند ۲۰۳۰ که نوشته‌شده دست اروپا و آمریکا است.

آمریکا با اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ به دنبال تربیت سرباز برای خود است

وی ادامه داد: آمریکا با اجرایی شدن این سند می‌خواهد برای خود سرباز تربیت کند لذا اعمال سند ۲۰۳۰ خیانت است چراکه می‌خواهند جوانان ایران اسلامی را از اصول و عقاید اسلامی دور کنند.

حجت‌الاسلام مغیثی با اشاره به‌ضرورت کنترل فضای مجازی، گفت: مسئول اصلی کنترل فضای مجازی وزارت ارتباطات است.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه برخی کانال‌های فضای مجازی باعث فساد در جامعه شده‌اند، گفت: فضای مجازی نباید بی‌بندوباری را ترویج دهد لذا آن‌هایی که می‌توانند این فضا را کنترل کنند و نمی‌کنند خیانت می‌کنند.

امام‌جمعه نهاوند اظهار کرد: نمونه بارز بی‌بندوباری شبکه‌های مجازی جنایت قاتلی است که طلبه بی‌گناه همدانی را به شهادت رساند و این کار فضای مجازی است که یک جانی را قهرمان معرفی می‌کند و یک روحانی پاک و بی‌گناه را داعشی که این‌یک دروغ محض است.

وی با اشاره به خروج آمریکا از بندهای مختلف برجام، گفت: استراتژی دشمن از این اقدامات حمایت و حفاظت از اسرائیل، آل سعود، ایجاد تروریست، اسلام‌ستیزی و جنگ‌افروزی برای فروش سلاح‌های تولیدی خودشان است.

حجت‌الاسلام مغیثی خاطرنشان کرد: نهایت ذلت آل سعود و حکام عرب است که آمریکا آن‌ها را غارت می‌کند و به آن‌ها توهین می‌کند و این همان نقشه آمریکا در آسیا و خاورمیانه است./مهر

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location