سرخط خبرها

: نماینده مردم نهاوند:

حسن بهرام نیا نماینده مردم شریف نهاوند در مجلس شورای اسلامی درحاشیه مراسم غبار روبی گلزار شهدای امامزادگان محمد و علی شهرستان نهاوند گفت :کلید واژه و آنچه که حتی به مخیله دشمنان انقلاب خطور نمی کرد با وجود مشکلات نیروهای نظامی ما در عملیات آزاد سازی خرمشهر ایثار ، اخلاص ، مقاومت و تبعیت محض از فرماندهی کل قوا و ولی امر مسلمین بود .

نماینده مردم نهاوند اظهار داشت : در دوران دفاع مقدس درجه و مادیات ارزشی نداشت و معنویت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود و همین معنویت و اخلاص مردم موجب پیروزی در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بود .
وی با اشاره به اینکه جنگ امروز مقوّمتر از جنگ نظامی آن روزهاست ، خاطر نشان کرد : این جنگ اقتصادی که به مراتب بدتر از جنگ نظامی است به سرگردگی آمریکا ، اروپائیان و همدستان و هم پیمانانشان است و مردمی که در مقابل جنگ نظامی ایستادگی کردند در مقابل این جنگ اقتصادی هم خواهند ایستاد .

حسن بهرام نیا با اشاره به اینکه مدیران ما باید در جنگ تمام عیار اقتصادی روحیه جهادی داشته باشند ، گفت : در حال حاضر و در این جنگ اقتصادی ما به مدیران کارآمد ، توانمند و جهادی داریم چنانچه در دوران جنگ تحمیلی از چنین مدیرانی استفاده می شد .

وی افزود : ما با استفاده از تجربیات پیروزی در دوران دفاع مقدس برای عبور از این پیچ بسیار خطرناک (جنگ اقتصادی ) پیش خواهیم رفت واز همان روحیه جهادی استفاده خواهیم کرد .

بهرام نیا در خاتمه سخنان خود آمریکا را پدیده عظیم الجثه ای خواند که امروز دچار پوکی استخوان شده است و به زودی حیمه پوشالی اش فرو خواهد ریخت و گفت : فرو ریختن و نابودی آمریکا محقق نخواهد شد مگر در سایه وحدت و همدلی ملت و دولت و همچنین داشتن روحیه جهادی در مدیران کارآمد نظام .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location