سرخط خبرها

: امام جمعه نهاوند:

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه  شهرستان نهاوند در مراسم غبارروبی گلزار شهدای آستان مقدس شاهزاده محمد و علی (ع) این شهرستان که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد ، ضمن گرامیداشت این روز گفت : حضور در مراسمی که مربوط که شهداست سعادت می خواهد و این سعادت نصیب هر کسی نمی شود و این گونه برنامه های معنوی باید در دستور کار همه ما قرار بگیرد .

نماینده ولی فقیه در شهرستان نهاوند با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری  اظهار داشت : فشارهایی که به ملت ایران وارد شده است به هر ملت دیگری وارد می آمد آن ملت به زانو در می آمد اما ایران اسلامی چهل سال مقاومت کرد و این یعنی فلز ملت ایران محکم است و با این تهدیدات دشمن فرو نمی ریزند .

وی در ادامه با اشاره به سخنی از امام خمینی (ره) که می فرمودند ؛ مردم ما از مردم زمان پیغمبر (ص) بهترند بیان داشت : ملت ایران برای خدا ، دین ، دفاع از حق به استقبال همه سختی ها و مشکلات رفتند ، در دوران انقلاب که عده ای شهید شدند تا طاغوت ساقط شود، چه بعد از رفتن طاغوت در مبارزه به گروهک های تروریستی که 17 هزار شهید تقدیم انقلاب شد ، و در دوران دفاع مقدس که دنیای کفر بر علیه ایران اسلامی بسیج شد و 200 هزار شهید در راه این نظام و انقلاب جان خود را فدا کردند .

امام جمعه نهاوند با اشاراتی به عملیات الی بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر گفت : عملیات الی بیت المقدس یکی از عملیاتهای بزرگی بود که در دوران دفاع مقدس انجام شد و این عملیات انقلاب را بیمه و نظام اسلامی را حفظ کرد .

حجت الاسلام مغیثی با بیان اینکه ملت ایران تا مرز شهادت ایستاده اند و دشمن معنای این را نمیداند ، افزود : دشمن  فشارهای اقتصادی را علیه ملت ایران زیاد کرد و تحریم ها و محاصره ها را علیه این ملت اعمال کرد اما این ملت همان هایی بودند که در زمان جنگ با دست خالی و با نیروی ایمان و با اعتقاد به قیامت به جنگ با دشمن رفته بودند و در مقابل استکبار ایستادند و تا مرز شهادت پیش رفتند و حالا با همان نیروی ایمان و اعتقاد به قیامت می ایستند .

وی تصریح کرد : اگر آمریکا بخواهد در برابر ما بایستد ما در برابر دنیای آنها می ایستیم ، آنها انگیزه ای برای مقاومت ندارند ، آنها برای دنیا می جنگند و ملت ما برای آخرتشان و این فرق بسیار دارد و ملتی که در همه عرصه ها ایستادگی کرده با همین نیروی ایمان و اعتقاد یقیناً در گام دوم انقلاب هم موفق خواهد بود .

امام جمعه نهاوند در خاتمه گفت : مراقب نسل نوجوان و جوان باشید دشمن هدف گزاری کرده است تا اعتقادات این ملت و خصوصاً نسل نوجوان و جوان را خدشه دار و حتی از بین ببرد ، مراقب باشید که به تربیت کنندگان سرباز برای آمریکا نباشید .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location