سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از همشهری اولین جلسه شورای هماهنگی بانکهای شهرستان در سال جاری به ریاست ناصری فرماندار و با دستور کار انتخاب نماینده شورای هماهنگی بانکهای شهرستان و قدردانی از بانکهایی که در ارائه تسهیلات اشتغالزایی و تحقق شعار سال «رونق تولید» همکاری لازم را با واحدهای تولیدی داشتند، برگزار شد.

در این نشست ۴ نفر به نمایندگی از بانکهای شهرستان جهت انتخاب نماینده شورای هماهنگی بانکهای شهرستان کاندید شدند که پس از رای گیری آقای بهمن کاکاوند با ۱۳ رای به عنوان نماینده شهرستان معرفی شد.

ناصری فرماندار نهاوند به تاثیرگذاری اقتصادی بانکها در ایجاد اشتغال اشاره کرد و خواستار اولویت بندی مسائل و مشکلات وجمع بندی پیشنهادات و راه حلها وبرگزاری اینگونه جلسات بصورت فصلی به منظور رفع مشکلات موجود در زمینه امورات بانکی شد.

وی تاکید کرد: با هم افزایی و همگرایی مجموعه مدیران دستگاههای مختلف حتی در شرایط کنونی که با کاهش اعتبارات مواجه هستیم می توان از توانمندیهای شهرستان جهت حل مشکلات واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال استفاده نمود.

در ادامه رؤسای بانکهای شهرستان گزارش جامعی از اعتبارات بانکی، تسهیلات اعطائی، دیون و مطالبات و بدهکاریها در جلسه مطرح و خواستار همکاری و حمایت مسئولین برای وصول مطالبات شدند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location