سرخط خبرها

روز جهانی قدس یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در جهان می باشد زیرا بیش از شصت سال است که رژیم غاصب صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین ستم می‌کند و با ترورهای سازماندهی شده ، بمباران خانه‌ها، مدارس و مساجد به کشتار وسیع مردم بی‌دفاع، غیرنظامیان، زنان و کودکان شیرخوارفلسطین ادامه می دهد .


و اما فردا در لبیک به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری خبرنگاران عضو بسیج رسانه شهرستان نهاوند دوشادوش مردم شهرستان و سراسر ایران و جهان و در کنار محور مقاومت با ایمان به خدا و هویت و قدرت خود ، پایه‌های سست حکومت شیطان صفتان را به لرزه انداخته و سقوط و نابودی رژیم جعلی اسرائیل جنایتکار را فریاد می‌ زنیم و اخبار و تصویر این حماسه حضور را برای همه آزادیخواهان جهان ارسال می کنیم .

امت اسلامی و آزادی خواهان دنیا در روز جهانی قدس می آیند تا قدرت جبهه مقاومت و ظلم ستیزی خود را به رخ ظالمان و غارتگران بین المللی بکشند.


اصحاب پرتلاش و عضو بسیج رسانه نهاوند همگام با امت روزه دار سراسر کشور و بویژه مردم انقلابی و استکبار ستیز نهاوند در حمایت از استقامت مردم مظلوم فلسطین با حضوری باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده تا ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی ندای مظلومیت آنها را به گوش جهانیان برساند.

بسیج رسانه شهرستان نهاوند

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location