سرخط خبرها

: امام‌جمعه نهاوند:

حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران نماز سیاسی-عبادی جمعه نهاوند با اشاره به روایتی از رسول خدا (ص)، گفت: براساس یک اصل قرآنی هرکس کار خوب انجام دهد پاداش و هرکس کار بد و گناه انجام دهد مجازات می‌شود و سهمی از بهشت ندارد لذا باید خود را به کارهای خوب عادت دهیم و از گناه اجتناب کنیم.

امام‌جمعه نهاوند با اشاره به رهنمودهای امام خمینی (ره)، گفت: امام در بیانی فرمودند امروز جهان تشنه فرهنگ اسلامی ناب محمدی است و این سخن مربوط به زمانی بود که دنیا به دو فرهنگ امپریالیسم غرب و کمونیسم شرق تقسیم‌شده بود.

وی بابیان اینکه حد وسط این دو تقسیم‌بندی دین مبین اسلام است، گفت: فرهنگ اسلام می‌تواند دنیا را نجات دهد و ایران اسلامی در منطقه و دنیا به حاکمیت برسد و دنیا را معضلات گریبان گیر نجات دهد.

حجت‌الاسلام مغیثی تأکید کرد: امروز غرب در منجلاب فحشا، منکرات، مفاسد سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و غیره گرفتار است.

وی در ادامه با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در هفته‌های اخیر و لزوم توجه و تدبر در بیانات ایشان تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند روز قدس یادگار امام و درس ماندگار مقاومت و تحقق شعار «ما می‌توانیم» است.

حجت‌الاسلام مغیثی با اشاره به اینکه معامله قرن خیانت و ذلت قرن است و به‌جایی نخواهد رسید، گفت: تحقق این مسئله دهن‌کجی به آرمان‌های فلسطین است و ایران اسلامی نخواهد گذاشت این ذلت بر دنیای اسلام حاکم شود.

وی ادامه داد: وهابیت داعش را به وجود آورد و صدها هزار انسان بی‌گناه را کشتند تا اسرائیل در امان باشد و امروز هم آن‌ها اسلام هراسی را بیش‌ازپیش در دستور کاردارند و با ساخت اسباب‌بازی‌ها و برنامه‌های کودک علیه اسلام قصد بد جلوه دادن اسلام به کودکان را دارند.

امام‌جمعه نهاوند بابیان اینکه بهاییت و وهابیت هر دو دشمنان اسلام هستند، گفت: به همان نسبت که بهاییت اسلام نیست وهابیت هم اسلام نیست چراکه هردو این‌ها ساخته‌وپرداخته غرب است.

وی در ادامه با اشاره به تعیین ۱۲ پیش‌شرط آمریکا برای مذاکره با ایران و کوتاه آمدن آن‌ها از این شروط در برابر حضور مردمی در راهپیمایی روز قدس و سخنان مقام معظم رهبری، گفت: در حال حاضر آمریکا با ۶ کشور در حال رایزنی برای به مذاکره کشاندن ایران است اما سیاسیون و مسئولین دولتی ما باید آگاه باشند و گول دشمن را نخورند چراکه ایران اسلامی سه سال زمان برای مذاکرات گذاشت اما نتیجه‌ای حاصل نشد.

حجت‌الاسلام مغیثی بابیان اینکه مذاکره با ایران برای کاهش توان موشکی و نفوذ در منطقه است، گفت: مذاکره به معنای کوتاه آمدن در برابر زیاده‌خواهی آمریکا و اسرائیل است و ایران همیشه شکست‌خورده است لذا دولتمردان و سیاسیون نباید فریب بخورند و نظام اسلامی به این دام بیفتد.

امام‌جمعه نهاوند با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی‌ها، گفت: همین حضورهای مردمی تاکنون آمریکا را ناکام گذاشته و دشمن اگر ببیند مردم حامی ولایت هستند کوتاه می‌آید

وی خطاب به دستگاه قضا خواستار رسیدگی بدون فوت وقت به دو پرونده ترور و قتل شب ۲۳ رمضان شد و گفت: شب ۲۳ رمضان دو اتفاق افتاد که پرونده آن در جریان است که اگر زود به نتیجه برسد امید را در دل مردم زنده می‌کند.

حجت‌الاسلام مغیثی با اشاره به قتل امام‌جمعه کازرون به دست فردی انحرافی که عامل هدایت‌شده سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس است، گفت: این پرونده اگر زود به نتیجه برسد از اتفاقاتی که برنامه‌ریزی‌شده جلوگیری خواهد شد.

امام‌جمعه نهاوند، گفت: مردم می‌خواهند قاطعیت قانون و دستگاه قضا را ببینند

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location