سرخط خبرها

بالاخره پس از مدت ها طرح ساماندهی و رفع سد معبر که به گفته همه مسئولین شهرستان به یک مطالبه عمومی مردم تبدیل شده بود با همکاری تمامی نهاد های مربوطه از روزهای گذشته آغاز شد.

اجرای این طرح همانند هر طرح دیگر مطمئناً تعدادی مخالف و تعدادی نیز موافق داشته که هرکدام برای ادعاهای خود عدله ای را مطرح میکنند.

ساعتی پیش جمعی از کسبه خیابان سعدی با حضور در مسجد جوانان و پس از اقامه فریضه نماز جماعت به امامت حجت الاسلام مغیثی ، با امام جمعه محترم شهرستان به گفتگو پرداختند.


در این گفتگو کسبه ابتداء با تشکر از امام جمعه و سایر مسئولین کلیت این طرح را تایید و مورد حمایت قرار دادند اما نسبت به بسته شدن خیابان سعدی و عدم اجازه تردد ماشین های شخصی شدیدا اعتراض داشتند و این امر را دلیل کاهش بیش از 50 درصدی فروش خود طی روزای اخیر میدانستند.


نماینده کسبه معترض با عجولانه خواندن اجرای این طرح و عدم همه جانبه گرایی در این طرح مدعی شد به هیچ وجه زیرساخت های مورد نیاز برای این طرح اماده نشده و شهرداری و مسئولین علیرغم اطلاع رسانی چندین و چند روزه در مورد ساماندهی دست فروشان و معابر ، اما هیچ گونه اطلاع رسانی نسبت به بسته شدن خیابان سعدی بر روی خودروهای شخصی و پیاده راه شدن این خیابان انجام نشده و این عملیات بصورت یکباره صورت گرفته و همین امر موجب نارضایتی این کسبه شده است.


عدم وجود پارکینگ در این منطقه یکی از کمبود های زیر ساختی بود که توسط کسبه مطرح شد.


در انتهای این گفتگو حجت الاسلام والمسلمین مغیثی نیز ضمن تشکر از اجرای این طرح توسط مسئولین کسبه معترض را ابتدا به ارامش و صبر دعوت نمودند همچنین از کلیه کسبه معترض درخواست کردند که دلایل مخالفت خود با بسته شدن خیابان سعدی را نیز بصورت مکتوب جهت بررسی بیشتر ارائه نمایند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location