سرخط خبرها

باپیگیری و هماهنگی "دکتربهرام نیا"و با حضور"دکتر مرادی مخلص"رئیس دانشگاه دولتی و معاون اداری مالی دانشگاه،بمنظور "پیگیری جذب و ارتقاء وضعیت بودجه" این دانشگاه، امروز (سه شنبه 98/3/21) جلسه ای در سازمان برنامه و بودجه کشور به میزبانی ("دکتر گرایی نژاد"رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه و معاونین و کارشناسان آن حوزه) برگزار گردید.

طی این جلسه "دکتربهرام نیا"با اشاره به ظرفیت های دانشگاه نهاوند و تاثیر گذاری آن در توسعه شهرستان، خواستار ترمیم و تقویت بودجه های جاری این مرکز علمی و آموزشی شد.

در ادامه"دکتر مرادی مخلص"ضمن اشاره به توانمندی ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی، آموزشی و پژوهشی در دانشگاه نهاوند، اجرای کامل اهداف و اجرای فاز تکمیلی اقدامات توسعه ای را مستلزم تامین اعتبارات و تقویت نیروی انسانی دانشگاه عنوان کرد.

با رایزنی و مذاکرات صورت گرفته "دکتر گرایی نژاد"رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه، ضمن تایید روند رو به رشد اقدامات توسعه ای دانشگاه نهاوند، در خصوص ترمیم و ابلاغ اعتبارات مورد نیاز در این زمینه قول مساعدت و همکاری ویژه دادند.

با تلاش و پیگیری "دکتر بهرام نیا" و مجموعه مدیریت دانشگاه و مدیران اجرایی شهرستان بحمداله "دانشگاه نهاوند"در طی سه سال گذشته شاهد جهش و رشد قابل ملاحظه ای در حوزه های مختلف (از جمله احداث ساختمان مرکزی دانشگاه، جذب اعتبارات ویژه، اجرای طرح های زیست محیطی، رشد جذب دانشجو، جذب هیات علمی جدید، توسعه رشته ای و ... ) بوده که با توان و انگیزه مدیریتی موجود در این دانشگاه ان شاالله شاهد استمرار این موفقیت ها خواهیم بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location