سرخط خبرها

: امام‌جمعه نهاوند:

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از مهر، حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه نهاوند ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اظهار کرد: اقتدار دستگاه قضائی اقتدار نظام است چراکه کشوری که دارای دستگاه قضائی مقتدر، شجاع، نترس و نفوذناپذیر باشد، کشوری امن و موفق در راستای احقاق حقوق مظلومان خواهد بود.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین قضائی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار فرمودند که باید تحول در قوه قضائیه احساس شود.

امام‌جمعه نهاوند با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری در خصوص حساسیت و سخت‌گیری نسبت به فساد درون قوه قضائیه، گفت: تضعیف جایگاه قوه قضائیه تضعیف نظام است چراکه اگر در قوه قضائیه حق به‌حق دار نرسد موجب بدبینی مردم به‌نظام می‌شود لذا باید در این خصوص توجه ویژه شود.

وی با اشاره به لزوم برخورد جدی با مفسدان اقتصادی و دانه‌درشت‌ها، گفت: با جدیت آیت‌الله رئیسی در این خصوص آنچه در جامعه شنیده می‌شود امیدواری به گرفتن حق‌الناس از دانه‌درشت‌ها است که امیدواریم این مهم هرچه زودتر محقق شود.

حجت‌الاسلام مغیثی در ادامه به اقدام شجاعانه هوافضای سپاه در انهدام پهپاد جاسوسی امریکا اشاره کرد و گفت: عملیات شجاعانه فرزندان ایران اسلامی توانست امریکا و سردمدارانش را به عقب‌نشینی وادار کند.

وی ادامه داده: همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند عزت ملت ایران فقط مربوط به قضایای اخیر نیست، ۴۰ سال است که نمی‌توانند ملت ایران را به‌زانو دربیاورند و این مهم به اراده ملی، خودباوری، ولایت مداری دلسوزان ایران اسلامی و مجاهدان راه خدا بازمی‌گردد چراکه دیپلماسی مقاومت را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

امام‌جمعه نهاوند با اشاره به اینکه مذاکره‌ای که آمریکا به دنبال آن است و در رسانه‌های خود بیان می‌کند تنها برای فریب ملت و برخی سیاسیون است، گفت: مذاکراتی که لازم بود درگذشته صورت گرفت و ایران اسلامی هیچ مذاکره‌ای با غرب و اروپا ندارد و امروز مقاومت را راه برون‌رفت از مشکلات می‌داند.

وی در پایان به سالروز شهادت شهدای ۷ تیر و شهید حیدری نهاوندی اشاره کرد و گفت: شهید حیدری از افتخارات نهاوند و حوزه علمیه و دستگاه قضائی و مجلس شورای اسلامی است لذا باید بیش‌ازپیش جوانان و نوجوان ما با اندیشه‌های این شهید آشنا شوند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location