سرخط خبرها

محمدی پور معاون نوبخت به همراه رئیس سازمان برنامه ریزی استان میهمان نهاوند بود.

این سفر در شرایطی انجام شد که بهرام نیا نماینده نهاوند درمجلس شورای اسلامی، در کمیته برنامه ریزی استان، از بی توجهی و نادیده گرفتن ظرفیت های به نهاوند با ۱۳ سراب در مزیت و اولویت های استان گلایه و انتقاد کرده بود.

در هرحال این سفر بدون حضور رسانه برگزار شده است و خروجی از آن از زبان مقام مسولی گزارش نشده است.

پس از رایزنی های بسیار و دعوت مسولان سازمان میراث فرهنگی کشور و پیگیری های بهرام نیا، سرانجام اعتبارات مورد نیاز برای ساماندهی سراب فارسبان آن هم در شرایط فعلی که بر اقتصاد کشور حاکم است، تخصیص یافته و تقریبا کار به نیمه راه رسیده است.

آسفالت راه دسترسی و روشنایی سراب انجام شده و حالا نوبت اجرای مسیر پیاده روی،سکو، باربیکیو، و ..... است که یک ماه است برخی با ایجاد حواشی و سهم خواهی ها اجازه ادامه کار را نمی دهند، درست وقتی که اعتبار یک میلیاردو ۲۰۰میلیون تومانی تخصیص یافته و مهلت چندانی ندارد و اگر هزینه نشود بازگشت داده می شود!

وخواسته مردم هم برای رسیدگی به این موضوع به مسولین شهرستان بدون پاسخ مانده است.

حالا به هر دلیلی که بنا به ضرورت تمایلی به حضور رسانه نبوده است، آیا مطالبات شهرستان هم در این سفر مطرح شد؟!

ضمن احترام به این میهمانان ، آیا میزبان این سفر ، صحبتی از وضعیت بلاتکلیف سراب فارسبان و حاشیه هایی که نمیگذارد کار انجام شود، مطرح کرد؟ چاره جویی شد؟ یا تنها به تشریفاتی و میهمانی محدود شد و زحمت نماینده هم برای رساندن صدای این دیار به مسولین بالادستی، به کمارفت؟! ودست روی دست بگذاریم مثل سایر اعتبارات، برگشت خوردن این اعتبار یک میلیارد ۲۰۰راهم نظاره گر باشیم ؟ و دوباره میهمان و مسول کشوری دعوت کنیم و برای اعتبار و هزینه های ریالی التماس و انتظار و کار را نیمه کاره تعطیل و راکد بگذاریم.

در یک ماه اخیر ابن پروژه ۲بار تعطیل شده است و خبری از نظارت و اقدام مسولین شهرستان نیست.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location