سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از مهر، حسن بهرام نیا پیش از ظهر جمعه در بازدید از عملیات اجرایی پروژه اکتشاف معدن طلای عشوندبابیان اینکه با توجه به آغاز پروژه‌های ملی متعدد افق خوبی در انتظار نهاوند است، اظهار کرد: در حال حاضر در زمینهٔ راه‌سازی ۳ محور اصلی شهرستان نهاوند پیمانکاران با تمام توان در حال فعالیت هستند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایمن‌سازی و تعریض راه‌های دسترسی به سراب فارسبان، گیانو چندین روستای دیگر به طول ۷۶ کیلومتر، گفت: نهاوند در زمینه‌های خدماتی، رفاهی و اجتماعی به یک کارگاه عمرانی و سازندگی تبدیل‌شده است.

وی با تأکید بر لزوم همدلی هرچه بیشتر مسئولین استان افزود: امیدواریم این همدلی و همراهی مسئولین موجب رونق اقتصادی شود تا تأثیر آن در زندگی مردم احساس شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسه شورای برنامه‌ریزی استان همدان با حضور مسئولین و نمایندگان استان، گفت: جایگاه نهاوند در زمینه اعتبارات استانی خوب است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه آنچه نهاوند را به جایگاه واقعی خود در بحث توسعه و تحول خواهند رساند تعریف پروژه با اعتبارات ملی است، گفت: طی سه سال گذشته ۶ پروژه ملی با اعتبارات دولتی و چندین طرح اشتغال‌زا در نهاوند با مشارکت بخش خصوصی تعریف‌شده است.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت معدن عشوند گفت: مطالعه معدن طلای عشوند بعد از یک سال و نیم انجام و عملیات حفاری آن از چندین ماه پیش در حال انجام است.

بهرام نیا با اشاره به اینکه معدن طلای عشوند نهاوند تنها معدن طلای استان همدان است، گفت: نتیجه‌گیری این مهم در رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال برای جوانان بسیار حائز اهمیت است که امیدواریم برابر برنامه زمان‌بندی تعریف‌شده هرچه سریع‌تر شاهد استخراج از این معدن باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location