سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از همشهری رئیس راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نهاوند از پیشرفت فیزیکی عملیات ساخت زیرگذر سه‌راهی شهرک بخش خزل و زیر گذر کفراش نهاوند خبر داد.

وحید صفدری ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید پروژه‌های راه‌سازی شهرستان نهاوند اظهار کرد: زیرگذرهای کفراش و سه‌راهی شهرک از جمله پروژه‌های فعال و در حال اجرای راهداری است و در حال حاضر نیز راه جایگزین احداث‌شده است.

وی اعتبار این پروژه زیر گذر سه راهی شهرک سلگی را یک میلیارد و ۲۰۰ تومان عنوان کرد و گفت: این طرح با گذشت ۴ ماه از زمان کلنگ زنی تا امروز بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و طی هفته جاری عملیات باکس گذاری راه اصلی آن اجرا می‌شود.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نهاوند با اشاره به اینکه مسیر فوق ازجمله نقاط حادثه‌خیز شهرستان نهاوند است، گفت: این پروژه باهدف افزایش سطح ایمنی و خدمات به خصوص برای کامیون داران که در حمل محصولات کشاورزی به روستاهای اطراف مراجعه می‌کنند در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در حال حاضر پروژه احداث زیرگذر کفراش نیز با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است که تا پایان تابستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

صفدری مجموع اعتبارات این دو زیرگذر را ۲.۵ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: در سیلاب فروردین ‌ماه سال جاری دستک‌های نگهدارنده پل تاریخی دهبوره تخریب شد که طی ماه‌های گذشته ضلع شمالی آن بازسازی و در حال حاضر عملیات بازسازی ضلع جنوبی آن آغازشده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location