سرخط خبرها

: مردم گلایه مندانه مطرح کردند؛

بسیاری از بازاریان و کسبه نسبت به طرح بهسازی خیابان سعدی (قیصریه) و نحوه اجرای آن انتقاداتی را به عملکرد مسئولان امر روا داشتند و اکنون نیز در آغاز اجرایی شدن این طرح ، بی تفاوتی مسئولان نسبت به این مسئله ، بار دیگر موج اعتراض کسبه این خیابان را در پی داشته است.

چند صباحی است که شهرداری نهاوند و مجموعه مدیریت شهری به منظور انضباط شهری و سهولت عبورومرور شهروندان طرح جمع آوری دستفروشان ، ساماندهی و سنگ فرش کردن خیابان‌ سعدی را اجرایی و در ستور کار قرار داده است. که مخالفان و موافقانی را به همراه داشته است.

اما علی ظاهراً این اقدام شهرداری نه تنها آسایش کسبه و بازراریان این خیابان را فراهم نکرده است بلکه باعث نارضایتی جمعی از آنها نیز شده است. چرا که معتقدند این کار شهرداری، به اقتصاد بازار لطمه زده و از سوی دیگر با ممانعت از ورود خودروها به محدوده این خیابان، باعث شده تا کسب و کار آنها تحت الشعاع این طرح نیز قرار بگیرد.

کارشناسی نبودن اجرای طرح و فراهم نبودن زیر ساختها از جمله پارکینگ ، راه دسترسی مناسب و مسدود شدن تمامی کوچه راه های منتهی به این خیابان باعث نگرانی و دغدغه کسبه این خیابان و تاخیر امداد رسانی در صورت بروز بحران و حادثه و افت تجارت و کاهش رونق اقتصادی از جمله مهمترین دلایل نارضایتی کسبه این خیابان عنوان شد.

 

منبع:همشهری نهاوند

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location