سرخط خبرها

مراد ناصری فرماندار نهاوند در شورای اداری شهرستان نهاوند گفت: روزها و مناسبت ها را نباید در یک روز خلاصه کرد و باید تابلویی باشد برای نسل جوان ، جوانان باید بدانند بر تاریخ انقلاب اسلامی ما چه گذشته است.

وی افزد: همین مناسبت ها بود که انقلاب و نظام را در همه مقاطع بیمه کرد و به نوعی گوشه ای از تاریخ انقلاب اسلامی اسلامی است.

مرادی با بیان این نکنته که اولین نماز جمعه کشور نظام و انقلاب را بیمه کرد تصریح کرد: اولین نماز جمعه کشور با وجود شیطنت ها و مشکلات موجود و در شرایط سخت دفاع مقدس با خروجی همدلی و وحدتی که داشت برای دشمنان سنگین تمام شد.

فرماندار نهاوند گفت: الحمدالله امروز در شهرستان فضای همدلی و وحدت از تریبون های شهرستان به گوش می رسد.

ناصری با اشاره به اهمیت حضور احاد مردم در نماز جمعه گفت: ادارات، شرکت ها و اماکن دولتی شهرستان موظفند تا پایان وقت اداری فردا در سر درب ادارات خود بنر به مناسبت سالگرد اقامه اولین نماز جمعه کشور نصب کنند. همچنین نسبت به درج حدیث موضوعی (نمازجمعه) در سربرگ نامه های اداری اقدام کنند.

وی افزود: انشاالله نماز جمعه این هفته سنگ بنای گام دوم انقلاب باشد.

وی همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: به انتخابات نزدیکتر می شویم ، مسئولین شهرستان توجه کنند اقلیتی تلاش دارند صحبت های ما را به حاشیه ببرند، ما مجری انتخابات و امانتدار این رسالت هستیم و برای انجام درست این رسالت و برگزاری یک انتخابات سالم ، باید با بی طرفی تام اقدام کرد.

ناصری گفت: این اولین تجربه بنده در انتخابات نهاوند است کاری به گذشته ندارم قانون مد نظر است.

فرماندار نهاوند در پایان گفت: برخی ها خودشان را خسته نکنند و انتخابات را به حاشیه نبرند و اجازه نمی دهم مدیری با عملکرد ضعیف آن را زیر سئوال ببرد اگر اینچنین رخ دهد معنی آن عدم تمایل آن مدیر برای ادامه خدمت در دولت است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location