سرخط خبرها

: فرماندار نهاوند در جلسه کمیته برنامه ریزی عنوان کرد :

نگاه دکتر بهرام نیا نگاه ویژه به شهرستان نهاوند نیست بلکه نگاه ویژه به استان است .

آنچه که امروز توزیع می شود ۱۵ درصد بودجه است .

همه ما در سهم خواهی های حوزه اعتبارات، باید از ظرفیت استاندار ، نماینده و امام جمعه شهرستان استفاده کنیم. و با وحدت و همدلی که در شهرستان وجود دارد این کمبود ها و مشکلات قابل پیگیری است.

مردم مشکلات و تنگناهای اقتصادی را درک می کنند .

وقتی که امسال به صورت ویژه برای برنامه ریزی بودجه انجام دادیم برابر با ۹ سال فعالیت بنده در شهرستان ها و استانهای دیگر بوده است .

نباید محور توسعه شهرستان را به اعتبارات دولتی محدود کنیم، تجربه نشان داده است که توسعه هر منطقه، رابطه مستقیمی با مطالبات مردم آن منطقه داشته است.

استاندار نهاوند را با نگاه ویژه دیده است .

در سال جاری مجموع اعتبار اختصاص داده ‌شده به شهرستان نهاوند از محل اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز، توازن منطقه‌ای و استانی ۳۸ میلیارد تومان است.

۳۸میلیارد تومان اعتبار شهرستان نهاوند در سال جاری از سه منبع اعتبارات متوازن ، استانی سه درصد نفت و گاز بین ۲۶۳ پروژه عمرانی ، خدماتی دستگاه های اجرایی شهرستان توزیع گردید.

چشم و جیبتان را پاک نگاه بدارید مطمئن باشید به همه چیز خواهید رسید .

مدیرانی که برای خدمت به مردم برنامه داشته باشند .

به میزانی که ما خواستار توسعه و پیشرفت باشیم و آنرا در اولویت خود قرار دهیم و در این راستا دلسوزانه پیگیری نماییم، می توانیم مسیر توسعه را طی کنیم.

با وجود مشکلاتی که سال گذشته در بحث اعتبارات و هزینه ها داشتیم از شرایط سخت گذر کردیم و پیش بینی می شود در سال مالی پیش رو بهتر از سال قبل عمل کنیم.

مدارس ما در شهرستان شرایط خوبی را تجربه نمی کنند ، امسال در حوزه نوسازی مدارس ، بنیاد مسکن ، گردشگری و شهرداریها اعتبارات خوبی را در نظر گرفته ایم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location