سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از گرو حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: در عملیات غرورآفرین مرصاد رزمندگان غیور همدانی به‌عنوان اولین گروه موفق شدند منافقان را زمین‌گیر کنند و جلوی آن‌ها را با شجاعت سد کنند.

وی اظهار داشت: منافقان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی وقتی به اهدافشان نرسیدند به جان مردم و انقلاب افتادند و مردم را به خاک و خون کشیدند و در زمین دشمن بازی کردند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: منافقان نوکری آمریکا و صهیونیست‌ها و در جنگ تحمیلی نوکری صدام را قبول کردند تا اموراتشان بگذرد و به مردم ایران اسلامی خیانت کردند.

وی بیان کرد: عملیات مرصاد آخرین فریب این گروهک بود که بعد از پذیرفتن قطعنامه توسط ایران، منافقان به خیال تصرف تهران به کشور حمله کردند و با همراهی صدام و به امید اینکه ایران توان دفاع ندارد سعی در نابودی کشور داشتند و شیطان آن‌ها را به میدان آورد تا به درک واصل شوند.

مغیثی گفت: امروز هم منافقان و جریان نفاق به‌عنوان ابزاری در دست امریکا و دشمنان انقلاب اسلامی هستند و اروپایی‌ها نیز از آن‌ها حمایت می‌کنند و در راستای اهداف شومشان از این عناصر خودفروخته استفاده می‌کنند.

وی افزود: عملیات مرصاد عملیات موفقی بود که توسط رزمندگان غیور اسلام انجام شد و کمر نفاق در داخل و اربابانشان در خارج را شکست و آن‌ها را ناامید و مفتضح کرد.

حجت‌الاسلام مغیثی ادامه داد: در اولین ساعات عملیات مرصاد نیروهای تیپ انصار الحسین (ع) همدان و گردان رزمندگان نهاوندی حضور فعالی داشتند و تا رسیدن نیروها موفق شدند جلوی منافقان را بگیرند.

مغیثی افزود: رزمندگان باایمان و شجاع نهاوند نیز در طول 8 سال دفاع مقدس صحنه‌های کم‌نظیری از ایثار و رشادت را به نمایش گذاشتند در عملیات مرصاد نیز خوش درخشیدند و شهدای عزیزی را نیز تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location