سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان نهاوند اعضای هیات عالی بازرسی استانداری همدان به سرپرستی مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات استانداری شامل معاونان ادارات کل استانداری و کارشناسان صبح امروز به شهرستان نهاوند سفر کردند.

گفتنی است طبق تاکید مهندس شاهرخی استاندار محترم مبنی بر رعایت حقوق شهروندی این بازدید تعبیه شده است.

ابتدا بازرسین با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهاوند، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای بهشت زهرا طی بازدید از خیابان سعدی در جریان روند تبدیل این مسیر به پیاده رو قرار گرفتند. و سپس سری به بازار روز جدید نهاوند زدند.

در ادامه از دیدار بدون واسطه ناصری فرماندار بازدید و در جلسه ای با بخشداران در جریان روند اقدامات بخشداران در هر بخش قرار گرفتند.

بازرسان از نمایشگاه زرین باغ در روستای بیان نیز بازدید نمودند.

در ادامه بازدید از دهیاری دو روستای بیان و شعبان واقع در بخش مرکزی نیز دیدن و در این میان دهیاران و حسابداری گزارش خود عنوان نمودند.

بعد از بازدیدی از سطح شهر، با حضور در جلسه ای در محل شهرداری نهاوند با شهرداران شهرهای نهاوند، فیروزان و برزول مطالب لازم مطرح گردید.

در خاتمه این بازدید در جلسه ای مطالب مورد نظر با حضور ناصری فرماندار نهاوند مطرح که پس از بحث و تبادل نظر اعلام آمادگی نمودند پیگیری موارد در دستور کار قرار گیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location