سرخط خبرها

: دادستان نهاوند:

سید هادی مصطفوی دادستان عمومی و انقلاب نهاوند در جمع اصحاب رسانه شهرستان گفت: در راستای سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند نگذارید چهره شهید گرانقدری مثل شهید قدوسی در زیر غبار فراموشی ها پنهان بماند به منظور آشنایی عموم مردم به خصوص نسل جوان با سیره و اندیشه های این شهید گرانقدر طی نشستی، کمیته های اجرایی و عملی برگزاری کنگره مشخص و فعالیت خود را شروع نمودند.

دادستان نهاوند اظهار داشت: طی نشستی و با هماهنگی های به عمل آمده کنگره بزرگداشت شهید آیت الله قدوسی نهاوندی اولین دادستان کشور بعد از انقلاب در ۱۴ شهریور ماه سال جاری و با حضور یک سخنران از حوزه قضا در نهاوند برگزار خواهد شد.

وی افزود: با برگزاری این کنگره هم به معرفی شهید آیت الله قدوسی نهاوند ای خواهیم پرداخت هم شهرستان نهاوند را به همه معرفی خواهیم کرد.

با اشاره به اینکه شهرستان نهاوند دارای شخصیت های بزرگی همچون شهیدان قدوسی و حیدری شیخ ابوالعباس نهاوندی و... می باشد گفت انجام برنامه‌هایی در شأن و جایگاه این بزرگواران وظیفه همه مسئولین و مردم شهرستان نهاوند می باشد.

وی افزود: از مهم‌ترین برنامه‌های این کنگره که علاوه بر معرفی شخصیت شهید قدوسی تلاش کنیم سالروز شهادت این شهید بزرگوار را به عنوان اولین دادستان کشور در تقویم رسمی کشور به ثبت برسانیم و همچنین قصد داریم در حاشیه این کنگره نمایشگاهی از شهید قدوسی نهاوند ای و سایر شهدای گرانقدر نهاوند برپا کنیم.

دادستان نهاوند گفت: از همه ظرفیت های شهرستان برای این کنگره استفاده خواهیم کرد.

وی در خاتمه افزود: فراخوان مقاله کنگره شهید آیت الله قدوسی به زودی از طریق فعالان خبر و رسانه اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location