سرخط خبرها

سلام و درود خدا بر تمامي وقايع‌ نگاراني که حرمت قلم و آگاهي را پاس مي‏دارند و خامه خويش را جز در مسير حق و عدالت به کار نمي‏گيرند.

سلام و درود خدا بر تمامي خبرنگاران شهيد که قلم را سلاح خويش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادي و مقابله با زرمندان و زورمندان بريده از انسانيت و قدرت‌هاي سلطه ‏گر جهاني قرار دادند و در اين راه پرافتخار به لقاء محبوب رسيدند.

خبرنگار!!!

حرفه‌اي كه شب و روز ندارد، عصر ارتباطات به او نياز وافر دارد،بايد همواره در پي خبر باشد و با خبر، بايد با قبول خطر‌هاي فراوان، از مرزها نيز گذر كرده و به واقع «خبرنگاري» كند.

خبرنگار صادقانه مي‌نويسد، مي‌نويسد براي ساختن فرهنگ غني، مي‌نويسد براي ساختن كشوري آباد و آزاد، براي ساختن بهترين‌ها براي ايران و ايراني؛ اينان همواره در عمق جامعه زندگي مي‌كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه‌اي، مرهون تلاش‌هاي شبانه روزي آنهاست.

روز خبرنگار، روزي است كه گويي قلم، اين مقدس‌ترين عامل سوگند آسماني بار ديگر به مظهر درخششي تبديل شده كه حكايت‌گر زندگي تابناك رهپوياني مي‌شود كه همواره با قلم پيوندي جاودانه بسته‌اند.

این قلم آن قدر مقدس است که خداوند در قرآن کریم قسم به قلم و آنچه که مینویسد میخورد و باید از دامن صداقت برخیزد.

در این شرایط و برهه حساس از زمان خبرنگاران همواره به عنوان دیده بان یک جامعه و امید دادن به آینده هستند.

هفته خبرنگار را خدمت تمامی خبرنگاران عزیز علی الخصوص خبرنگاران زحمت کش شهرستان نهاوند تبریک و تهنیت عرض می نمایم. زیر سایه قرآن و اهل بیت بیش از پیش موفق باشید.

پیام بحیرایی مدیر واحد قرآن و عترت کانون اندیشه و فعال قرآنی کشور

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location