سرخط خبرها

پاسخ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت در مورد وضعیت قیمت گوشت در نهاوند: ضمن تبریک روز خبرنگار و تشکر از همه جامعه محترم رسانه ای شهرستان نهاوند ابتدا مراتب ابراز شادمانی خود را از وجود این رسانه گسترده برای انتقال نظرات مردم و تریبونی برای پاسخگویی و اطلاع رسانی مدیران تشکر کنم.

همانطور که مستحضرید چهارمین هفته است که طبق مصوبه شورای تامین شهرستان بصورت هفتگی اعلام نرخ گذاری می گردد.

نکته ای که از سوال عزیزان مستفاد میگردد آنست که بازرسی ها بطور مستمر انجام میشود اما بخشی از این رسالت در جامعه بعهده شهروندان است که اولا نرخنامه از واحد قصابی مطالبه کنند و برابر قانون باید در دید عموم نصب گردد.

در غیر اینصورت بازرسان باید بعنوان عدم درج قیمت تنظیم شکایت کنند.

ثانیا مطالبه گری طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به عهده همه ماست که از قیمت سوال کرده و از طلب کردن خدمات اضافی خودداری و گوشت را برابر نرخنامه دریافت و با کارت خوان پول پرداخت نموده که قابل رسیدگی باشد .
.ثالثا با رویکرد جدید مبنی بر حمل لاشه از خارج شهرستان کمبود گوشت نداریم شهروندان برای خرید خود فروشگاه های ارزان فروش وقصابیهای معتبر را انتخاب کنند .

همشهریان مطمئن باشند تعزیرات حکومتی نهاوند با وجود یک قاضی با اقتدار در تراز کشوری احکام و جرائم سنگینی برای گرانفروشی و کم فروشی و عدم درج قیمت در نظر میگیرند که شدیدا در تخلفات بازدارنده خواهندبود.

هیچکس بهتر خود مردم بازرسی نمیکند و استحقاق باز ستاندن حق خود را ندارد

مردم برای گرفتن حق خود و جلوگیری از تضییع حق دیگران با ما همکاری نمایند .

مردم می توانند شکایت خود را به اداره صنعت معدن تجارت واقع در میدان امام، اتاق اصناف واقع در خیابان آزادگان و تعزیرات حکومتی واقع در چهاره راه هلال احمر ارائه نمایند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location