سرخط خبرها

سرپرست جهادکشاورزی شهرستان نهاوند با بیان اینکه تا پایان خرید گندم اکیپ کارشناسان مراکز مدیریت از روستاهای تحت پوشش خود بازدید می کنند، گفت: کارشناسان میزان گندم تحویل شده به سیلو را بررسی کرده و در صورت مشاهده گندم در انبار و یا دپو شدن در حیاط منزل اخطار لازم برای تحویل هر چه سریعتر به مراکز خرید گندم را صادر می کنند.

علی کمالی‌نژاد با اشاره به اینکه در زمینه ممنوعیت ورود و خروج گندم از شهرستان اطلاع رسانی لازم صورت گرفته است، افزود: کارشناسان بازدید و سرکشی از انبارهای تحت پوشش حوزه مرکز را در دستور برنامه کاری خود قرار داده و گزارش آن را کتبا به این مدیریت اعلام می کنند.

وی ادامه داد: از طریق شورا و دهیار به اطلاع کشاورزان رسیده که به منظور دریافت نهاده های شیمیایی، در طرح محوری سال زراعی 99-98 باید رسید تحویل گندم 98 توسط کارشناس پهنه رؤیت و سپس اقدام به صدور حواله کود و انعقاد قرارداد جدید شود.

کمالی‌نژاد بیان کرد: تا کنون بیش از 41 هزار تن گندم به کارخانه های نهاوند تحویل شده که سهم کارخانه آرد نهاوند 25 هزار تن و شرکت کوثر خزل 16 هزار تن بوده است.

وی اضافه کرد: عاملان تشخیص و ذیحساب این مدیریت تا پایان خرید گندم در دو مرکز فوق مستقر شده و میزان گندم تحویلی بهره برداران را نظارت می‌کنند و به صورت روزانه به منظور ارسال به سازمان و سایر مراجع نظارتی به این مدیریت اعلام می شود.

سرپرست جهادکشاورزی شهرستان نهاوند با بیان اینکه سطح زیرکشت گندم در نهاوند 19 هزار و 470 هکتار است، گفت: از این سطح 12 هزار هکتار آبی و 7 هزار و 470 هکتار دیم است که بیشترین سطح زیرکشت گندم در مزارع زرین دشت، خزل و نهاوند قرار دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location