سرخط خبرها

حسن بهرام نیا نماینده مردم شریف نهاوند در مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای آستان مقدس شاهزاده محمد و علی(ع) این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: شهیدان باهنر و رجایی اسوه خدمات رسانی صادقانه هستند که تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری، بزرگ مردان است که خدمت گزاری بی‌ادعا، سیره ، منش و روش آنان بوده است.

وی افزود: این شهیدان والا مقام تجلی راستینی از روحیه خدمتگذاری به مردم هستند و مسئولین در این دوران باید به تأسی از این شهدا به مردم خدمات رسانی کنند.

نماینده مردم نهاوند گفت: امروز و در این برهه از زمان همه ما وظیفه داریم با بهره گیری از سیره این شهیدان گرانقدر و رهنمودهای مقام معظم رهبری، آنچه که در توان داریم را به کار بگیریم تا مشکلات موجود که بر علیه ایران اسلامی تحمیل شده است رفع گردانیم‌.

با اشاره به سخن امام خمینی رحمة الله علیه مبنی بر اینکه دولت، دولت محرومین و مستضعفین است، بیان کرد: خوشبختانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در در طول این ۴۰ سال از عمر پر برکت انقلاب میگذرد در عرصه های ملی و جهانی بحث خدمات رسانی به اقشار آسیب پذیر و مستضعف خوب عمل کرده است.

حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند ضمن گلایه به مدیر جهاد کشاورزی شهرستان که مانع از ساخت منزل یک فرد روستایی مهاجرت بوده است ،گفت: طی روزهای گذشته فردی از اهالی یکی از روستاهای شهرستان به دفتر بنده مراجعه کرد و اعلام کرد که قصد ساخت ۷۰ متر خانه برای خانواده خود را جهت جلوگیری از مهاجرت به شهر دارم اما متاسفانه جهاد کشاورزی مانع از انجام این کار شده است.

وی افزود: این برخورد مسئولین شهرستانی برای من دردآور و غمناک بود و به مسئولین ارشد کشور و استان، بازرسی کل کشور و استان دادم که این موارد را بررسی کنند .

وی تصریح کرد: چرا مسئولین به برخی اشخاص که پول کثیف ناشی از رشوه و رشوه خواری را به شهرستان آورده‌اند و قطع اشجار می‌کنند و تنفس شهر را از بین می‌برند ساخت و سازهای غیرمجاز می کنند، به آنها اجازه میدهند و با این افراد برخورد نمی کنند و خود را به خواب میزنند ؟

بهرام نیا گفت: مسئولینی که خود را به خواب میزنند از دو حالت خارج نیست یا اینکه هم دست این اشخاص هستند ،یا آدم های ترسویی هستند ، که اگر ترسو هستند باید پست خود را رها کنند و بروند و اگر این چنین نیست که باید با آنها برخورد قانونی شود.

وی افزود: بنده به عنوان نماینده مردم، کسی که مدیون مردم است و مردم به آن اعتماد کرده اند ، پیگیر هستم و اگر موردی مشاهده کنم حتماً برخورد قانونی خواهم کرد و در خصوص قطع اشجار هم با دادستان محترم صحبت کردم و ایشان اعلام کردند که کسی به ما اطلاع نداده است.

وی در ادامه تصریح کرد: این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون شهدا و ایثارگری‌های مردم هستیم این دولت دولت محرومین است؟ کجای این اقدامات نشان از دولت محرومین دارد؟ این که ما چشم روی چشم بگذاریم و خودمان را به خواب بزنیم که نمی شود.

نماینده مردم نهاوند در خاتمه با اشاره به اینکه حتی اگر لازم باشد موضوع را عمومی خواهم کرد تا مردم بدانند که برخی اشخاص قطع اشجار می کنند و پول های کثیف که ناشی از رشوه و رشوه خواری است را وارد شهرستان می کنند ، گفت: افراد ادعای قانونمداری دارند و خودشان را اهل قلم می دانند و پول های کثیفی که ناشی از رشوه و رشوه خواری است وارد شهرستان می کنند و به حقوق مردم اهانت می کنند، اما همین که پای خودشان به میان می آید پا پس می‌کشند،و سکوت میکنند.از دستگاه قضا تقاضا می کنم با این اشخاص برخورد کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location