سرخط خبرها

نشست خبری فرماندار شهرستان نهاوند با اصحاب رسانه این شهرستان به مناسبت هفته دولت برگزار شد.

در این جلسه مراد ناصری فرماندار نهاوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی با اشاره به نقش این دو شهید گرانقدر در روحیه خدمت رسانی مسئولین این دوران اظهار داشت : شهیدان رجایی و باهنر دو شهید والامقامی هستند که هم در زمان خودشان و هم در این برهه از زمان پر از خیر و برکات برای مردم بوده و هستند.

ناصری افزود : این شهیدان الگوی ساده زیستی یک مدیر ارشد کشوری هستند که باید این رفتار و منش این شهیدان سرلوحه همه امور مسئولین باشد .

فرماندار نهاوند در ادامه با اشاره به نقش خبرنگاران ، اصحاب رسانه و دلسوزان شهرستان که پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند ، اظهار داشت : خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و به راستی در همه عرصه ها این نقش بسیار مهم به خوبی مشاهده شده است.

ناصری با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تاکید کردند که امید را به مردم برگردانیم نه با شعار گفت : هفته دولت هفته نقد مسئولین است و بنده نقدهای سازنده را پذیرا هستم و مدیران هم باید در مقابل نقدها موضع نگیرند و این مهم باید در اعمال ما برای مردم به خوبی نمایان باشد.

وی افزود : علیرغم تهدید ها و تحریم ها و شیطنت های استکبار جهانی و نظام سلطه بارهبری ها و هدایت های مقام معظم رهبری و تلاش مسئولین دشمن راه به جایی نبرده و در حال حاضر شرایط خوبی را تجربه داریم .

وی تصریح کرد : خوشبختانه شهرستان نهاوند روند روبه رشدی دارد ودر حال حاضر شرایط خوبی را پشت سر میگذاریم و شهرستان نهاوند پایوت گردشگری در کشور و استان است .

در ادامه مراد ناصری نماینده دولت درشهرستان نهاوند از افتتاح و کلنگ زنی ۴۹ پروژه با اعتبار بیش از ۱۲۳ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان در نهاوند خبر داد و گفت : ۶ پروژه کلنگ زنی و ۴۳ پروژه افتتاح خواهد شد که از مهمترین این پروژه ها شهرک گلخانه ای روستای علمدار با مساحت ۱۴ کلنگ زنی خواهد شد که گامی مهم در راستای ایجاد اشتغال در شهرستان خواهد بود .

وی تصریح کرد: همچنین سه راهی دهفول _برزول _ فارسبان به طول ۱۹ کیلومتر می باشد که با حضور استاندار همدان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .

ناصری در خاتمه در خصوص انتخابات پیش رو گفت : انتخابات با حرف مدیریت نمی شود و مدیران شهرستان هم جایگاه خود را در انتخابات می دانند .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location