سرخط خبرها

مراد ناصری فرماندار شهرستان نهاوند در شورای اداری این شهرستان که با حضور آزادبخت معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، الماسی مدیرکل امور سیاسی استانداری، ناصری فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی است بابت کارهایی که نتوانستیم انجام بدهیم از مردم عذر خواهی کنیم.

وی افزود: شهرستان نهاوند در طول سالهای اخیر به اندازه چهل سال در حوزه گردشگری کار شده است که تقویت زیر ساخت ها و امکانات از جمله روشنایی، آسفالت راه دسترسی و ...در سراب های گیان ، فارسبان و گاماسیاب از جمله آنهاست.

ناصری گفت: شهرستان نهاوند در حوزه کشاورزی یکی از شهرستان هایی است که در استان و حتی کشور پیشرو است ، اما متاسفانه در بحث صنایع تبدیلی مشکلاتی وجود داشت که خوشبختانه سرمایه گذار وارد شهرستان شده و در حال حاضر احداث سردخانه ۱۰هزار تنی با سرمایه گذاری ۱۳۰میلیارد تومان بخشی از مطالبات کشاورزان و باغداران پاسخ داده می شود و پایانی برای خام فروشی محصولات باغی نهاوند خواهد بود .

وی در خصوص راه های شهرستان نهاوند گفت: به اذعان مسئولین ارشد کشور و استان شهرستان نهاوند به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است و خوشبختانه در حوزه راه پیشرفت های خوبی داشته ایم و در حال حاضر راههای نهاوند دوران خوشی رو پشت سر میگذارند .

فرماندار نهاوند در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات آبروی نظام است و تلاشمان را خواهیم کرد که سالم ترین انتخابات را در نهاوند برگزار کنیم.

وی افزود: مدیران اگر به کاندیدای بگویند کمک می کنیم ، دروغ می گویند و اگر مدیری بگوید من بعد از ساعت کاری در اختیار خودم هستم ممکن از لحاظ قانونی درست بگوید ، اما این مدیر روز انتخابات بعنوان نماینده فرماندار در انتخابات حضور دارد ، پس با اطمینان می گویم امانتدار خوبی خواهیم بود و سالم ترین انتخابات را در نهاوند برگزار خواهیم کرد.

ناصری در خاتمه گفت : در بحث انتخابات همچون شهرهای دیگر ، تبلیغات زود هنگام صورت گرفته است اما ازهمکاران خود به عنوان مجریان اننخابات و نماینده فرماندار میخواهم وارد تبلیغات نشوند و از کاندیداهای خاص حمایت نکنند و وارد حواشی نشوند .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location