سرخط خبرها

مصطفی آزادبخت معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان در شورای اداری شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت : شهدای شهرستان نهاوند از شهدای شاخص کشور و استان همدان هستند که هرکدام در زمان خاص خودشان رسالت خود رابه خوبی انجام داده اند.

آزادبخت گفت : امروز از بدو ورود به شهرستان و ورود به بهشت زهرا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا و بعد از آن دیدار با مادر شهید ناصر شهبازی و بعد از آن با گزارش فرماندار نهاوند روحیه گرفتیم خوشبختانه شهرستان نهاوند در سالهای اخیر پیشرفت های بسیار خوبی داشته است .

وی ضمن تشکر از نماینده و امام جمعه نهاوند جهت همکاریها و همدلی و هم آوایی که با فرمانداری و مجموعه استانداری همدان داشتند گفت : در سال های ۷۳ و ۷۴ در نهاوند مسئولیت داشتیم و از محضر حجت الاسلام مغیثی بهره مند می شدیم و در این سالهای اخیر هم شاهد خدمات بسیار شایسته دکتر بهرام هم برای استان و هم برای شهرستان نهاوند هستیم .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان بیان داشت : در گذشته حواشی و اختلافات اجازه پیشرفت به شهرستان نهاوند را نداده است اما با گزارش عملکرد فرماندار خوشبختانه رنگ توسعه و پیشرفت به شهرستان برگشته است.

وی با اشاره به اینکه رسالت ما امیدواری مردمی است ، گفت : دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند ناامیدی را به مردم ما القا کنند اما مردم ما بیدارند ودشمنان هم با تهدید ها و تحریم ها نمیتوانند مردم ایران اسلامی را نا امیدکنند .

وی با بیان اینکه انتخابات پیش رو می تواند یک امتحان بزرگ برای ملت ایران باشد اظهار داشت : انتخابات امتحانی بزرگ و برجسته و صحنه ای حساس برای ملت ایران است.

وی با اشاره به اینکه متولیان انتخابات حق ندارند در انتخابات در گیر احزاب بشوند ، بیان داشت : برای انتخابات بدهکار و وامدار احدی نیستیم با حفظ احترام همه، خودمان را هزینه هیچ کس نمی کنیم.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان در ادامه با بیان اینکه تنگه احد را در انتخابات به ما سپرده اند گفت : درشهرستان نهاوند کارانتخابات حساس تر و رقابت بین کاندیداها جدی تر است از مسئولین شهرستان تقاضا دارم ، اگر نمی توانند صادقانه بی طرف باشند کنار بکشند ، احتیاجی به حفظ ظاهر نیست و متوجه هستیم که برخی از مدیران ،شب نشینی هایی با کاندیداها دارند .

وی در خاتمه ابراز داشت : در این برهه از زمان بیشترین فشار بر مردم است و ما مسئولین رسالتمان این است که با کار زیاد و خدمت صادقانه مردم را امیدوار کنیم .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location