سرخط خبرها

با حضور دکتر بهرام نیا، مهندس شاهرخی استاندار محترم همدان ومسئولین ارشد استانی و شهرستانی روز چهارشنبه ۹۸/۶/۶ عملیات اجرای پروژه احداث،بهسازی و آسفالت ۱۹ کیلومتر محور سه راهی دهفول تا برزول و سه راهی فارسبان آغاز خواهد شد.

پیرو پیگیری ها و جذب اعتبار توسط دکتر بهرام نیا جهت بهسازی،احداث وآسفالت بالغ بر ۷۶ کیلومتر راه روستایی، با همراهی و همدلی مسئولین ارشد استانی و مسئولین اجرایی شهرستان ،پروژه های مذکور آغاز ،در حال انجام یا به اتمام رسیده است.

با کلنگ زنی محور سه راهی دهفول تا برزول و سه راهی فارسبان مشکل ارتباط جاده ای ۳۳ روستا که به واسطه کم عرض بودن جاده و عدم ایمنی (که عموما منجر به تلفات جاده ای می شد) رفع خواهد شد. علاوه بر سهولت دسترسی و تامین امنیت شهروندان با بهسازی این مسیر علاوه بر رونق گردشگری برای همشهریان و هموطنان عزیز ودسترسی آسان به "سراب فارسبان و گیان" با ایجاد زیر ساخت های لازم،شاهد تحولات منطقه ای و رونق کسب و کار و اشتغال خواهیم بود.

با دور اندیشی و اقدام جهادی و بی سابقه دکتر بهرام نیا در توسعه و بهسازی راههای روستایی علاوه بر تامین آسایش و امنیت شهروندان عزیز ، با اجرای مسیرهایی از جمله (روستای اسدآباد و توانه)، (۱۸ کیلومتر راه ارتباطی به سراب گیان) و... زمینه دسترسی آسان و ارتباط "بخش مرکزی" با "بخش خزل" فراهم شده است.

ضمن تقدیر از حسن توجه جناب آقای مهندس شاهرخی استاندار محترم همدان که با وجود ایشان نگاه مجموعه استان به شهرستان نهاوند در جهت تحول مثبت تغییر کرده ،همچنین سپاس از همراهی سایر مسئولین استانی و شهرستانی،ان شاءالله شاهد تسریع در به ثمر نشستن تلاش های خستگی ناپذیر و برداشتن گام های بلند در مسیر توسعه شهرستان باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location