سرخط خبرها

: فرمانده سپاه ناحیه نهاوند:

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از عقیق زرین فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در جلسه پشتیبانی از برنامه های هفته دفاع مقدس بیان کرد: امسال همزمانی ایام دفاع مقدس با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان را داریم و آنرا مهم تلقی می کنیم چرا که روحیه مقاومت و پایداری و ایثار که در امام حسین (ع) میبینیم در دفاع مقدس و انقلاب اسلامی وجود داشته و دارد.

سرهنگ پاسدار مرادی افزود: یکی از اهداف والایی که توانسته انقلاب ما از گزند حفظ کند همین روحیه ایثار و مقاومت می باشد.

وی افزود: در هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان بیش از ۱۰۰ برنامه با شعار ما پیروز هستیم، خواهیم داشت.


از جمله برگزاری صبحگاه مشترک، اردوهای جهادی، همایش بصیرت و دشمن شناسی، عطرافشانی مزار شهدا و دیدار با امام جمعه شهرستان، همایش بازنشستگان و پیشکسوتان با حضور فرماندهان اسبق سپاه ناحیه، یادواره شهدا، حضور در نماز جمعه، برپایی میزخدمت، زنگ مقاومت در مدارس و ....

سرهنگ مرادی در ادامه افزود: در بحث فضاسازی از ادارات شهرستان انتظار داریم جهت تداعی کردن دفاع مقدس برای جوانان نهایت همکاری را داشته باشند. بخصوص با توجه به همزمانی هفته دفاع مقدس با سوگواری امام حسین (ع) این مهم نیز در بحث فضاسازی دیده شود.

از اصحاب رسانه نیز انتظار داریم همچون باقی مراسم ها جهت انعکاس اخبار یاری رسان ما باشند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نهاوند گفت: انتظار می‌رود با توجه به حساسیت های موجود، این چنین مراسم ها با جدیت و اهتمام ویژه ای برگزار شوند.

مهدی جلال وند خاطر نشان کرد: هر ساله کمیته هایی جهت برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس تشکیل شده، امسال از کمیته ها می‌خواهیم گزارشی متفاوت تر از سالهای پیش ارائه دهند.

وی افزود: دو کمیته ارشاد و امور کتابخانه های شهرستان نقش بسزایی جهت معرفی این ایام به جوانان خواهند داشت.

جلال وند گفت: میز خدمت نیز همانند مراسم های گذشته در این ایام روز جمعه در مصلی شهرستان برگزار خواهد شد.

همچنین در راستای فضاسازی بیشتر سطح شهر، نصب بنر در هر ۴ شهر و همچنین پخش فیلم ها و تیزرهای دفاع مقدس از تلویزون های شهری را خواهیم داشت

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location