سرخط خبرها

: با پیگیری نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی:

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، عصر سه شنبه روند اجرایی طرح کارخانه ۵۰۰۰ تنی چغندر قند نهاوند در دفتر دکتر خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی برگزار شد.

حسن بهرام نیا در این نشست در خصوص تسریع در واگذاری تسهیلات مورد نیاز این طرح به سرمایه گذار بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: شهرستان نهاوند سالانه بیش از ۹۰ هزار تن تولید چغندر مرغوب دارد لذا بر همین اساس با توجه به نیاز مبرم شهرستان و جلوگیری از ضرر کشاورزان این مهم در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه این طرح با حضور وزیر محترم جهاد کشاورزی کلنگ زنی شد.

وی با اشاره بر لزوم ایجاد اشتغال در شهرستان نهاوند، گفت: این کارخانه با توجه به توان تولید ظرفیت پذیرش بسیاری از جوانان جویای کار شهرستان را دارد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز توجه به توان داخلی و همچنین سرمایه انسانی در هر منطقه راه حل برون رفت از مشکلات و تحریم های اقتصادی دشمنان است لذا با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در این راستا انتظار میرود مسئولین ذی ربط هرآنچه در توان دارند برای تحقق این مهم که مطالبه مردمی است به کار بگیرند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location