سرخط خبرها

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت: با توجه به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و ضرورت تامین امنیت زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اداره راه و شهرسازی مکلف به اتمام پروژه محور نهاوند - آورزمان تا پایان هفته جاری و تحویل آن به اداره راهداری برای استقرار نیوجرسی، خط کشی و نصب علائم رانندگی است.

سید هادی مصطفوی گفت: با توجه به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و ضرورت تامین امنیت زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اداره راه و شهرسازی مکلف به اتمام پروژه محور نهاوند - آورزمان تا پایان هفته جاری و تحویل آن به اداره راهداری برای استقرار نیوجرسی، خط کشی و نصب علائم رانندگی است.

دادستان نهاوند افزود: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مکلف است با نظر کارشناسی پلیس راه، با قید فوریت نسبت به رفع نواقص جاده‌ای خصوصاً در محور‌های حادثه خیز و مسیر تردد زائرین اقدامات لازم را بعمل آورد.

مصطفوی تاکید کرد: هرگونه عذر منتهی به قصور در صدمات مالی و جانی نظیر عدم تامین اعتبار قابل پذیرش نبوده و افسران تصادفات در صورت احراز نواقص جاده‌ای بر اساس تبصره ۳ ماده ۱۴ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، مسئولیت و تقصیر ارگان ذیربط را جهت تعقیب کیفری به دادستانی اعلام خواهند کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location