سرخط خبرها

فرماندار نهاوند در این نشست ضمن تقدیر از تلاشهای بخشداران و دهیاران گفت: عملگرایی و دوری از شعار هدف اصلی من در برنامه های مدیریتی پس از حضور در نهاوند بوده و همواره بر اتخاذ تصمیمات اثر گذار و نتیجه بخش که مردم آن را ببینند و لمس کنند تاکید داشته ام.

ناصری در اين جلسه با اشاره به برخي وظايف دهياران و همچنين نقش آنان در آبادي و توسعه روستا، گفت: دهياران بايستي با برنامه ريزي و تلاش شبانه روزي در توسعه و آباداني روستا قدم بردارند ، و خدمتگزار مردم روستا باشند.

وي به مديريت بحران در سطح روستاها اشاره داشته و افزود: هر دهيار بعنوان مدير بحران روستا تعيين شده است که ضمن داشتن آمادگي لازم در تامين تجهيزات و نيروي انساني، بايد در مواقع ضروري و بحراني، مديريت و برنامه ريزي لازم را داشته باشد.

فرماندار نهاوند با اشاره به سند توسعه راهبردی شهرستان و نقش روستا و دهیاران در این مسیر گفت : باید این موضوع با توجه به ظرفیت های روستا و منطقه پیگیری شود.

وی از دستاوردهای روستاگردی و حضور مدیران در روستاها گفت : تعهداتی که در روستاگردی ها داشته ایم سعی کرده ایم آنان را در حد توان حل کنیم ولی تا دهیاران موضوع را پیگیری نکنند نمی توانیم به نتیجه نهایی برسیم، پس دهیاران توقع بیجا نداشته باشند.

ناصری در میان سخنانش گریزی به انتخابات پیش رو زد و بیان کرد: دهیاران نقش تاثیر گذاری جهت حضور باشکوه روستاییان در انتخابات را دارند و انتظار داریم در کنار عدم تعیین موضع و اعمال بی طرفی، با تبیین موضوع و تشویق و هدایت مردم به شرکت در انتخابات به این مهم جامه عمل بپوشانند که هر اندازه حضور پررنگ تری داشته باشیم به همان اندازه توسعه و پیشرفت شهرستان با سرعت و حرکت بیشتری همراه خواهد کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location