سرخط خبرها

: در آستانه سفر اربعین:

حسین متین اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری‌ها و رایزنی‌های نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی طی 2 سال گذشته و تبدیل این محور به محور اصلی و همچنین قرار گرفتن در ردیف پروژه‌های ملی 8 کیلومتر از محور نهاوند آورزمان که در حوزه استحفاظی شهرستان نهاوند است عصر امروز جهت تسهیل در سفر زائران اربعین و همچنین کاهش تصادفات جاده‌ای زیر بار ترافیک رفت.

وی با اشاره به اینکه طول این پروژه از ابتدای خروجی شهر نهاوند به سمت ملایر تا سه‌راهی عشوند 8 کیلومتر است، گفت: اعتبار هزینه شده در این محور 8 میلیارد تومان بود که با پیگیری‌های نماینده مردم نهاوند از محل اعتبارات ملی تأمین شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند بابیان اینکه ادامه این محور یعنی از سه‌راهی عشوند به بعد که در حوزه راه و شهرسازی شهرستان ملایر است در حال حاضر مشغول فعالیت است، گفت: خوشبختانه ادامه ساماندهی و چهار خطه شدن این محور نیز با پیگیری‌های نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در سفر وزیر راه و شهرسازی به شهرستان نهاوند به طول 24 کیلومتر بااعتبار 50 میلیارد تومان در دست اجرا است.

وی افزود: محل تأمین اعتبار ادامه این مسیر نیز از محل اعتبارات ملی است که امیدواریم تکمیل این مهم که در حوزه شهرستان ملایر است بیش‌ازپیش کام مردم استان همدان و هم‌وطنان عزیز را شیرین کند.

متین خاطرنشان کرد: همچنان که استحضار دارید متأسفانه سالانه در این محور تصادفات بسیاری به سبب ایمن نبودن محور و عرض کم رخ می‌دهد که خوشبختانه با ساماندهی 8 کیلومتر از این محور در حوزه شهرستان نهاوند بخش قابل‌توجهی از این تصادفات کاهش می‌یابد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location