سرخط خبرها

بسم الله الرحمن الرحیم

بی شک امنیت کنونی میهن عزیز اسلامی مرهون تلاش خستگی ناپذیر و شجاعانه مردان دلاور و بی ادعایی است که در کشاکش بحرانهای مختلف جز به رضایت خداوند، تامین امنیت مردم ایران و عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی نمی اندیشند.
خدا را شاکریم که به واسطه مردانی بزرگ، ما را از نعمت آرامش و آسایش برخوردار نموده است.

در عصر حاضر توانمندی فرزندان این مرز و بوم در همه زمینه ها بر تمام جهانیان عیان و آشکار شده است.عملیات پیچیده سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که نمونه ای از این توانمندی هاست، دنیا را متحیر و مبهوت خود ساخته و اقتدار و اشرافیت اطلاعاتی این سازمان را عیان نمود.

دیدگان تیز بین افسران جنگ نرم در سازمان اطلاعات سپاه همواره آرامش را از دشمنان ربوده و داستان بیداری شان در بندگی خدا مصداق آیه شریفه "الم یعلم بان الله یری " است.

تقدیر و سپاس بیکران ملت شریف ایران به سربازان گمنام حضرت ولی عصر(عج) در سازمان اطلاعات سپاه که توانستند سر شبکه رسانه معاند و ضد انقلاب "آمد نیوز" را با عملیات پیچیده و کاملا فنی دستگیر کنند و دل حامیان خارجی و داخلی آنان را به لرزه در آورند و دوستداران انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را خشنود و خوشحال سازند.

اینجانب ضمن تبریک این پیروزی ارزشمند به محضر مقام معظم رهبری،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و پیشگاه ملت غیرتمند ایران، مراتب تقدیر و تشکر و قدردانی عمیق و صمیمانه خود را از پاسداران حریم ولایت و ملت بزرگ ایران اعلام و یقین دارم ملت ما شاهد استمرار این پیروزی ها در پرتو مجاهدت های این عزیزان در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهند بود.

والسلام علیکم و رحمه اله وبرکاته
"حسن بهرام نیا"
نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند
در مجلس شورای اسلامی

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location