سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی به همراه بخشدار زرین دشت، شهردار و شورای شهر برزول از دو پروژه اصلاح و بهسازی سه راهی دهفول-بزرول-فارسبان و محور گردشگری نهاوند-دهفول بازدید و در جریان آخرین روند عملیات بهسازی قرار گرفت.

حسن بهرام نیا پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از روند عملیات اصلاح و ساماندهی مسیر راه روستایی دهفول به نهاوند به طول ۶ کیلومتر در حوزه بخش مرکزی، با اشاره به فعالیت پروژه‌های حوزه راه شهرستان نهاوند اظهار کرد: طی سال گذشته مجوز احداث، اصلاح و بهسازی ۷۶ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان نهاوند اخذ شد.

وی در ادامه گفت: با بهسازی راه روستایی دهفول به شهر نهاوند بیش از ۲۰ هزار نفر از راه دسترسی مناسب بهره‌مند می‌شوند.

بهرام نیا با اشاره به اینکه آسفالت این جاده موجب کوتاه شدن مسیر تردد اهالی این روستا و روستاهای همجوار به شهر نهاوند، افزایش درآمد کشاورزان و همچنین سهولت در جابجایی محصولات تولیدی کشاورزان حاشیه این جاده می‌شود، گفت: ۷۵۰ میلیون تومان اعتبار برای اصلاح ، تعریض و زیرسازی این مسیر تعیین شده است که با قیر و آسفالت آن پیش بینی می شود تا یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شود.

وی در ادامه از محور دهفول-برزول-فارسبان بازدید کرد و افزود: هدف از اجرای این پروژه با افزوده شدن یک لاین جدید به طول 19 کیلومتر به این مسیر صورت می‌گیرد که علاوه بر کاهش خطرات جاده‌ای و تسهیل در رفت و آمد اهالی بیش از 30 روستای این منطقه، زیرساخت‌های گردشگری هر چه مناسب‌تر نیز برای #سراب_فارسبان مهیا می‌شود.

بهرام نیا با اشاره به پروژه ساماندهی محور دهفول-برزول-فارسبان با اعتبار با اعتبار ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در فاز اول، گفت: امروز در حوزه ایجاد زیرساخت ها و توسعه پایدار شهرستان اقدامات خوبی در حال انجام است.

 بهرام نیابا تقدیر از پیگیری‌های بخشدار زرین‌دشت، شهردار و شورای اسلامی شهر برزول، گفت: این محور با توجه به حجم تردد روزانه و قرار گرفتن در مسیر سراب فارسبان یکی از محورهایی است که نیازمند ساماندهی و تعریض بود که با مساعدت و حضور استاندار همدان چندی پیش کلنگ زنی شد.

وی بابیان اینکه با ساماندهی این محور تردد چندین روستای بخش زرین‌دشت، خزل و گیان ایمن و آسان خواهد شد، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده این پروژه نیز با توجه به جدیت پیمانکار و پیگیری مسئولین شهرستان در آینده نزدیک مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت تا باعث ایجاد بارقه امید و نشاط در جامعه شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location