سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در این شهرستان، گفت: با توجه به فرهنگ و تاریخ شهرستان ظرفیت های ورزشی نهاوند در سطح ملی معرفی شود.

حسن بهرام نیا پیش از ظهر یکشنبه در جلسه هماهنگی پیاده روی خانوادگی شهرستان نهاوند اظهار کرد: شهرستان نهاوند در طول تاریخ دارای مفاخر ارزشمندی در حوزه های مختلف به خصوص ورزش بوده است.

وی با بیان اینکه امروز همه ما باید از هر فرصتی برای معرفی شهرستان و ارج نهادن به این مهم به عنوان سرمایه اجتماعی استفاده کنیم، گفت: برنامه ورزش همگانی که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، فرمانداری شهرستان و دستگاه های مرتبط برگزار می شود باید علاوه بر اغنای فرهنگی زمینه معرفی پتانسیل های شهرستان را از طریق آنتن شبکه سوم سیما مهیا کنیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع هزینه درنظر گرفته شده برای جوایز نقدی این همایش در حال حاضر ۵۰ میلیون‌تومان است که سعی بر آن است در راستای تشویق مردم برای حضور حداکثری این میزان افزایش پیدا کند.

جمعه ۱۰ آبان ماه روز برگزاری همایش پیاده رویی

فرماندار نهاوند نیز گفت: به منظور هماهنگی هرچه بیشتر اجرای این برنامه تا قبل از روز موعد اجرا؛ جلسه شورای اداری شهرستان نهاوند برگزار خواهد شد.

مراد ناصری گفت: باید از توان دانشگاه ها، آموزش و پرورش ، ادارات و تمامی ارگان های خصوصی و دولتی در راستای اجرای هرچه باشکوه تر این برنامه استفاده شود.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه بخشدار مرکزی نهاوند به عنوان معاون فرماندار در کنار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان حضور دارد، گفت: هماهنگی بین دستگاهی برای تامین ملزومات اجرای این برنامه از امروز باید آغاز شود.

وی گفت: در این خصوص باید روزانه جلسات درون بخشی و اقدامات لازم انجام شده و کمبودهای موجود رفع شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location