سرخط خبرها

: مدیر کل ورزش و جوانان همدان در اظهاراتی عجیب عنوان داشت:

چند صباحی است که در حوزه ورزش وجود برخی افراد قارچ گونه ،اسباب ناامنی فضای ورزش را برای عاشقان ورزش رقم زده اند اما گویا برخی از آنها به بهانه سیاسی کاری می خواهند بر برخی اعمال ناشایست وغیر اخلاقی خود سرپوش بگذارند و حتی کار آنها به محکمه قضایی نیز رسیده است اما گویا مدیر کل ورزش و جوانان استان وبرخی افراد می خواهند گاها باحمایت کور کورانه از این افراد ظلم خود را به ورزش نهاوند اثبات کنند!!

همگان می دانند که نهاوند قطب ورزش استان است و بارها برای ورزش استان در رشته های مختلف آبروداری کرده است اما امروز وجود برخی افراد معلوم الحال در ورزش نهاوند حاشیه امنیت را برای افراد سالم پر مخاطره کرده است .

امروز مدیر کل ورزش و جوانان استان در حاشیه جلسه هماهنگی پیاده روی خانوادگی در خصوص تعیین تکلیف برخی افراد معلوم‌الحال در ورزش نهاوند با جملاتی عجیب ، اظهار می دارد که در مورد این اشخاص ،حکم قضایی برای ما ملاک است.

گویا مدیر کل محترم چون خود منتظر حکم قضایی پرونده خود در سمنان می باشد،همه چیز در تصمیم گیری در ورزش را،به حکم قضایی موکول می کند ،ولی باید به این مدیر کل گفت :آقای مدیر کل پرونده شما مالی بوده است که با وثیقه فعلا آزاد شده اید و پسندیده است که نتیجه آن پرونده را برای افکار عمومی مشخص کنید.

جناب مدیر کل پرونده های مالی در تخصص بازرسان مالی است و آسیب آن به وضوح برای عوام مشخص نیست وبه لایه های ورزش ضربه می زند .

اما در مواردی که نا‌امنی اخلاقی را برای ورزش رقم می زند آسیب وضربه آن به افکار عمومی و نشاط اجتماعی است.

پس جناب مدیر کل ،هر تصمیمی را بر گردن قوه قضاییه نیندازید و بهتر است تا مشکلات جدی در حوزه ورزش نهاوند رخ نداده است ،برخی افراد معلوم‌الحال ورزش نهاوند را که به تعداد انگشتان یک دست نمیرسند،مشخص و آنان را از ورزش دور نمایید .

از دادستان محترم وقاطع شهرستان نیز می خواهیم که به عنوان مدعی العموم به سلامت اخلاقی ورزش نهاوند ورود کند ،خانواده ها نوجوانان و جوانان خود را به امید انسان سازی و سلامت جسم و روح به محیط های ورزشی می فرستند و اگر قرار باشد که مورد سو استفاده و یا تعرض برخی افراد قرار بگیرند بی شک اعتماد خانواده ها نیز به این محیط ها از بین خواهد رفت .

پس جناب مدیر کل مماشات شما در مقابل این افراد بوی سیاسی کاری می دهد.

بهتر است که تسویه حسابهای شخصی تان را به فضای دیگری منتقل کنید و با آبروی مردم نهاوند بازی نکنید .

بی شک اگر آقای مدیر کل بخواهد این بازی را ادامه دهد ،پیشنهاد می شود این غائله در شورای فرهنگ عمومی استان و شهرستان مورد بررسی قرار گیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location