سرخط خبرها

: نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خبرداد:

درباره حل مشکل نیروهای حجمی و خرید خدمت ، طرحی در کمیسون امور اجتماعی مطرح شده است که طرف قرار داد پیمانکار از این به بعد دولت خواهد بود.

نگاه مجلس به این موضوع مثبت است بنا داریم در هیچ وزارتخانه ای قراردادی بسته نشود و مستقیم با دولت بسته شود و این طرح به زودی به مجلس می رود و با احتمال زیاد مصوب هم خواهد شد.

نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازدید دوره ای ما به منظور وظیفه ذاتی و نظارتی است و ارتباطی با انتخابات ندارد، گفت: خوشبختانه امروز نگاه استان به شهرستان با دو سال گذشته بسیار متفاوت است.

حسن بهرام نیا در شورای اداری مدیرت توزیع نیروی برق نهاوند با تاکید بر اینکه خط قرمز ما مردم و خدمت صادقانه است، گفت: خوشبختانه امروز اکثریت مردم شهرستان از عملکرد مدیریت توزیع برق شهرستان راضی هستند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شهیدی مدیرعامل توزیع برق استان همدان و شیردره مدیر شهرستان پرکار و بی حاشیه هستند، گفت: خوشبختانه در سراب های شهرستان «گیان، گاماسیاب و فارسبان» اقدامات مفیدی در روشنایی و فضاسازی مناسب برای جذب گردشگر انجام شده است.

▪️وی افزود: در بدترین برهه و موقعیت اقتصادی کشور بودیم اما اجازه ندادیم این موانع موقعیت و فرصت های توسعه شهرستان را بسوزاند بلکه با گرفتن ردیف های ملی و با تعامل و فعالیت مدیران و مسولین در شهرستان ، نهاوند به یک کارگاه عمرانی خدماتی تبدیل شده است و مسیر توسعه را پیش گرفته است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location