سرخط خبرها

: فرمانده سپاه نهاوند:

سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در مراسم صبحگاه دانش آموزی آموزشگاه مبتکران با تبریک هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت یاد و خاطره شهید حسین فهمیده گفت : آنچه که شهید محمد حسین فهمیده را در ذهن ها و دلها ماندگار کرد ، ولایت پذیری او بود.

وی با اشاره به نقش دانش آموزان در انقلاب اسلامی افزود : در همه کشورها نوجوانان و جوانان نیروهای پیشران هستند و کشور را به سمت جلو حرکت میدهند . در ایران اسلامی نیز دانش آموزان در حوادث زمان انقلاب و در کنار سایر مردم بودند و ۱۳ آبان را به نام خود رقم زدند .

علی مختاری ادامه داد: به همین خاطر رژیم طاغوت نتوانست حضور آنها را تحمل کند و دست به کشتار آنها زد .

وی بیان کرد : با شروع جنگ تحمیلی نیز دانش آموزان ، دوشادوش دیگران روانه‌ی میدان‌های جنگ شدند و چندین هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

مختاری‌ خاطرنشان کرد : جوانان ما شرایط امروز را بخوبی درک کرده‌اند هرچند زمان انقلاب و دفاع مقدس را ندیده‌اند اما ادامه دهنده‌ی این راه و حافظ انقلابند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: بصیرت و بیداری نسل جوان و نوجوان امروز ما باعث شده دشمنان با هجمه های مختلف سعی در بیراهه کشاندن آنها داشته و در این راه از تمامی ابزار و وسایل از جمله فضای مجازی استفاده میکنند .

وی در ادامه خطاب به دانش آموزان گفت: باید زمان و دشمن را به خوبی بشناسیم زیرا که نبرد بین ما و آنها از جنس نبر حق و باطل است و این نبرد هیچ گاه پایان نخواهد یافت .

علی مختاری اضافه کرد : راهبرد مقاومت سبب شکست دشمن و پیروزی ماست . در مقابله با دشمن هرجا کوتاه آمدیم آنها جلو آمدند و هرجا مقاومت کردیم موجب شکست دشمن شدیم .

وی در پایان با اشاره به اینکه امروزه کشور ایران امن ترین کشور خاور میانه و منطقه است گفت: این امنیت را مدیون خون شهدا و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری هستیم . شما دانش آموزان نیز در عمل به فرامین مقام عظمای ولایت باید پیشرو باشید و همانطور که رهبری معظم فرمودند وظیفه شما خوب درس خواندن است تا در آینده مدیری انقلابی و جهادی برای کشور باشید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location