سرخط خبرها

اَلَّذِینَ ءَامَنُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ اللَّهِ وَ الَّذِینَ کَفَرُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاء الشَّیْطَانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا»

«کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار می‌کنند و آن‌ها که کافرند، در راه طاغوت؛ پس شما با یاران شیطان پیکار کنید؛ زیرا نقشه شیطان، ضعیف است.» (نساء- ۷۶)

۱۳ آبان ماه صف آرایی جبهه حق و عدل در تقابل با جبهه استکبار و سلطه، در چند مناسبت تاریخی مختلف است. ایامی که در آن به وضوح پیروزی جبهه حق بر باطل برای نسل‌های امروز و فردا نمایان گر است.

علی رغم آنکه استکبار جهانی تمام توان خویش را علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران به کار گرفته، این فشار حداکثری در بلند مدت به نفع ایران تمام شده چنان که اکنون جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرتی برتر در منطقه و با حضوری تاثیرگذار در عرصه جهانی شناخته می‌شود و از آن سو، هر روز خبر‌هایی از شکسته شدن قدرت ساختگی آمریکای شرور، رژیم صهیونیستی، انگلیس خبیث و دیگر همپیمانانشان شنیده می‌شود. همان طور که رهبر معظم انقلاب نتیجه تلاش بیشتر دشمن علیه ملت ایران را شکست بیشتر آن‌ها دانستند.

امسال نیز در روز ۱۳ آبان که میعادگاه ظلم‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است امیدوارتر از سال‌های گذشته در تجمعی که در ساعت ۹:۳۰ صبح در خیابان شهدا به همین مناسبت برگزار می‌شود، گرد هم آمده و از تمام اقشار مردم، به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزانی که این ایـام منتسب به آنهاست جهت حضور پرشور و با صلابت دعوت به عمل می‌آوریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location