سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلام، دکتر حسن بهرام نیا با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به‌ضرورت رسیدگی به روستاییان به‌منظور جلوگیری از مهاجرت و آثار سوء این مهم خوشبختانه طی سه سال اخیر اقدامات خوب و مثبتی در راستای راه‌های ارتباطی روستایی، ساماندهی و اجرای طرح هادی و غیره انجام شده است.

وی اظهار کرد: بر همین اساس با پیگیری‌های صورت گرفته باهدف کاهش خسارت جانی و مالی به هم‌وطنان عزیز تعریض و ساماندهی محور روستایی شریف‌آباد بخش خزل در دستور کار معاونت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قرار گرفت.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اتمام عملیات زیرسازی، روسازی محور هادی‌آباد به رزینی به طول ۲ کیلومتر دارای پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصدی است، تصریح کرد: در حال حاضر پیمانکار این پروژه در حال ساخت پل‌های موردنیاز در مسیر است و انشالله در آینده‌ای نزدیک آسفالت خواهد شد.

وی افزود: در سال جاری با توجه به پیگیری‌ها و مساعدت دولت محترم مجوز تعریض، بهسازی و آسفالت ۷۶ کیلومتر محور روستایی اخذ شد و امروز پروژه‌هایی چون محور نهاوند-گیان، دهفول-برزول-فارسبان و چندین نقطه دیگر اخذ و تأمین اعتبار شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location