سرخط خبرها

: رئیس اداره صمت نهاوند:

رئیس اداره صمت نهاوند، گفت: بازرسان به‌صورت محسوس و نامحسوس از بازار نهاوند بازرسی می‌کنند و همان‌طور که اعلام شد اجازه افزایش قیمت به کسی داده نمی‌شود و مایحتاج اصلی مردم نیز گران نشده است.

بیژن ترابیان گفت: بعد از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین طبق وعده‌ای که به مردم داده شد به‌صورت روزانه قیمت‌های بازار نهاوند کنترل می‌شود.

وی اظهار داشت: بازرسان اداره صمت به‌صورت محسوس و نامحسوس و در بازار حضور دارند و به بازرسی از صنوف مختلف اقدام می‌کنند و با متخلفان برخورد می‌شود.

رئیس اداره صمت نهاوند افزود: مایحتاج اصلی مردم به‌هیچ‌عنوان گران نشده است و مردم به شایعات توجه نکنند و با بازرسان اداره صمت و تعزیرات همراهی داشته باشند.

وی گفت: روزانه بازرسی‌ها از اصناف انجام می‌شود و بیش از ۱۷۰ مورد بازرسی فقط توسط بازرسان این اداره انجام‌شده است و اصناف باید بدانند هیچ‌گونه بهانه‌ای برای افزایش قیمت کالا ندارند.

ترابیان اظهار داشت: در شهرستان نهاوند تا امروز هیچ‌گونه افزایش قیمت کالاهای اساسی مشاهده و گزارش نشده است و از مردم درخواست داریم که تخلفات را سریعاً به شماره ۱۲۴ و اداره صمت نهاوند اطلاع دهند.

وی افزود: مردم مطمئن باشند که بازرسان این اداره به شکایات مردم رسیدگی می‌کنند و طبق اعلام تعزیرات با متخلفان در همان مکان برخورد و رأی صادر می‌شود.

رئیس اداره صمت نهاوند گفت: پرونده متخلفان در سریع‌ترین زمان مورد رسیدگی و صدور رأی قرار می‌گیرد و علاوه بر بازرسی‌های اداره صمت دیگر نهادهای مرتبط نیز بازرسی‌های خود را از اصناف دارند.

وی اظهار داشت: در بخش تأمین کالاهای اساسی در شهرستان نیز هیچ مشکل و کمبودی نداریم و مردم نگران ین مورد نباشند و به شایعات هم توجهی نداشته باشند.

ترابیان افزود: همکاران ما در این اداره به‌صورت صبح و عصر در سامانه ۱۲۴ پاسخگوی همشهریان هستند و به شکایات رسیدگی می‌کنند.

وی در پایان گفت: بعد از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین برای همه گروه‌ها مانند سرویس مدارس و آژانس‌ها و همه گروه‌ها تمهیداتی در نظر گرفته‌شده است که همشهریان باید با توجه به اخبار در سامانه‌هایی که برای ثبت‌نام این موارد در نظر گرفته‌شده است اقدام کنند.

منبع: گرو

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location