سرخط خبرها

سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه نهاوند پیش از خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: وظیفه سپاه و بسیج حفظ دستاوردهای نطام مقدس انقلاب اسلامی و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب است.

وی افزود : هرجا که انقلاب نیاز داشته است بسیجیان جان بر کف حضور فعال داشته اند و در عرصه های مختلف خوش درخشیده اند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت : بسیجیان در طول سالهای بعد از انقلاب همیشه نقشه های دشمنان را خنثی کرده اند و در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی حرکت کرده اند.

سرهنگ مختاری بیان داشت : دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند بسیجیان اجازه نخواهند داد تا خدشه ای به مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی وارد شود و همیشه آماده هستند.

وی افزود : در هفته بسیج امسال در شهرستان نهاوند بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاه های بسیج اجرا می شود.

وی در ادامه گفت : در بحث امداد رسانی و خدمت رسانی بسیجیان همیشه پیشقدم هستند و در شهرستان نهاوند نیز در بحث ساخت خانه های مددجویانی که در سیل تخریب شده اند بسیجیان کمک زیادی کردند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اظهار داشت : بیش از ۳۰ گروه جهادی در مناطق مختلف نهاوند فعالیت دارند و در دهه فجر تعدادی از این واحدها که توسط سپاه احداث و تعمیر شده اند به بهره‌برداری می رسند.

وی گفت : در عرصه های جهادی و کارهای فرهنگی و مقابله با جنگ نرم نیز بسیجیان خدمات زیادی انجام داده اند.

وی تصریح کرد: امروز بسیج به عنوان خار چشم دشمنان با قدرت در عرصه های مختلف درحال فعالیت هستند.

مختاری در بحث اقتصاد مقاومتی گفت : بسیج در بحث اقتصاد مقاومتی با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی وارد شده است و با هدف ایجاد اشتغال و توجه به تولید داخل تسهیلات را به جوانان جویای کار ارائه می‌کند.

وی در خاتمه بیان داشت : فرمان امام راحل مبنی بر تشکیل بسیج نشان از آینده نگری ایشان برای انقلاب اسلامی است که امروز می بینیم بسیج منشا خدمات بزرگی بوده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location