سرخط خبرها

مراد ناصری فرماندار نهاوند در نشست خبری خود در جمع اصحاب رسانه شهرستان عنوان کرد : در زمان یک هفته ای (۱۰ تا ۱۶ آذرماه ۱۳۹۸) ۴۱ داوطلب در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شده اند که ۳۱ نفر در حوزه انتخابیه شهرستان و ۱۰ نفر در وزارت کشور ثبت نام کرده اند و از امروز تائید صلاحیت این افراد مورد بررسی قرار گرفته است .

وی افزود : از این تعداد ۳۷ نفر آقا و ۴ نفر خانم هستند که ۷ نفر سابقه داوطلبی داشته و ۳۴نفر هم ثبت نام اولی هستند .

ناصری گفت: از تعداد ۴۱ نفر داوطلب ۳۵ نفر با مدرک کارشناسی ارشد، یک نفر با مدرک کارشناسی با احتساب ایثارگری ، ۳ نفر دکتری،۲ نفر حوزوی بوده است.

وی در ادامه در خصوص تحصیلات داوطلبین اظهار داشت: دو نفرفرهنگی ، ۲۳ نفر کارمند ، ۳ نفر آزاد ، ۳ نفر بازنشسته ، ۴ نفر استاد دانشگاه ، یک نفر پزشک و یک نفر نماینده فعلی بوده است که جوانترین داوطلب ۳۰ سال و مسن ترین داوطلب ۶۵ سال بوده است .

فرماندار نهاوند بیان کرد : از تعداد ۴۱ نفر داوطلب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان نهاوند ۳ نفر مجرد و ۳۸ نفر متاهل هستند .

ناصری افزود : تعداد ۴۷۴۳ نفر رای اولی در این انتخابات رای خواهند داد که از این تعداد ۲۲۴۸ نفر خانم و ۲۴۹۵ نفر آقا هستند که برای بار اول به پای صندوق های رای خواهند رفت .

مراد ناصری در خاتمه با اشاره به اینکه ثبت نام داوطلبین نسبت به دوره قبل رشد ۴۲ درصدی داشته است گفت : دنبال برگزاری انتخابات سالم هستیم و دنبال کرت بندی و جناح بازی نیستیم و انشاالله با بی طرفی انتخابات سالمی را برگزار خواهیم کرد .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location