سرخط خبرها

به گزارش روابط عمومی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در شهرستان نهاوند؛ شب گذشته(شنبه ۲۳ آذرماه) با حضور سردار حاج میرزا سلگی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان و اقای اسدبیگی دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان همدان انتخابات شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در نهاوند برگزار شد.

سردار سلگی در این مراسم با تأکید بر اینکه ایران اسلامی دمکراتیک‌ترین کشور جهان است و همه امورات آن باواسطه با رای مردم انجام می‌شود، گفت: با توجه به این مهم باید بر اساس ملاک و معیارهایی که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در رابطه با افراد اصلح مطرح می‌کنند اقدام کنیم تا فردی را در مسند مسئولیت‌ها قرار دهیم تا آینده نظام مقدس اسلامی را به‌درستی هدایت و راهبری کند.

وی تصریح کرد: امروز در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم مجلسی که امام راحل درشان و جایگاه آن فرمودند مجلس در رأس امور است لذا باید توجه کنیم که به چه افرادی رأی می‌دهیم تا علاوه بر پیشرفت و توسعه شهرستان در حوزه اعتلای نام مقدس ایران اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام نیز توانا باشد.

گفتنی است در ادامه ضمن برگزاری انتخابات شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در نهاوند از بین ۲۵ داوطلب ۱۵ نفر به‌عنوان اعضای اصلی شورای مرکزی، ۵ نفر به‌عنوان اعضای علی‌البدل و ۲ نفر به‌عنوان بازرس قانونی شورای مرکزی اصلی و یک نفر به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

اسامی نفرات شورای مرکزی:
۱ منوچهر افصحی، ۲ مریم رسالتی، ۳ داوود جلالوند، ۴ حمیدرضا صالح، ۵ مهدی رسالتی، ۶ مریم زائری، ۷ محمدرحیم حسنگاویار، ۸ رضا سیف، ۹ سجاد سیف، ۱۰ محمود طلائی، ۱۱ عباس جلالوند، ۱۲ جلال کاظمی، ۱۳ اکبر هادیان، ۱۴ غضنفر شیراوند و ۱۵ اصغر سلگی

اعضاء علی‌البدل حوزه انتخابیه:
۱ عبدالرضا صالح، ۲ مهدی شهبازی، ۳ احسان زورآوند، ۴ مجید پرویزی، ۵ ناصر زائری

بازرسین قانونی شورای مرکزی:
۱ شیرمحمد سلگی، ۲ مراد مومیوند، ۳ شهاب قپانوری(بازرس علی البدل)

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location