سرخط خبرها

: مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان در بازدید از پروژه های راه سازی شهرستان

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان عصر امروز از پروژه های راه سازی محور نهاوند-آورزمان، نهاوند-بروجرد، نهاوند-گیان، دهفول-برزول-فارسبان و محور گردشگری دهفول-نهاوند با هدف بررسی پیشرفت فیزیکی و تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای ادامه فعالیت و آسفالت این محورها با توجه به اتمام عملیات زیرسازی بازدید کرد.

داریوش حسینی گفت: در حال حاضر پروژه ها راه سازی شهرستان با توجه به پیگیری های نماینده شهرستان پیشرفت فیزیکی مناسبی دارند، افزود: خوشبختانه پروژه های راه سازی استان همدان داری تخصیص قابل توجهی است و پروژه های نهاوندهم برای تداوم فعالیت از اعتبارات خوبی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر از مجموع اعتبارات راه سازی استان ۵۰ درصد آن تخصیص داده شده است، گفت: بخش قابل توجهی از راه های فرعی شهرستان که در دست اجراست، با مساعد شدن شرایط جوی عملیات آسفالت آن‌ها آغاز می شود.

نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی هم گفت؛با پیگیری های انجام گرفته با توجه به ضرورت اصلاح و تعریض محورهای روستایی شهرستان مجوز و اعتبار ساماندهی ۷۵ کیلومتر از محورهای پرتردد همچون دهفول-برزول-فارسبان، نهاوند-گیان بااولویت کاربری گردشگری، راوند، قشلاق و .. اخذ شد و برخی از آنهاآماده آسفالت می باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location